1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Gwałciciel z Peterborough skazany

gwalciciel peterboroughMężczyzna, który latem tego roku zgwałcił w naszym mieście kobietę – został ukarany przez Cambridge Crown Court. Vitalijus Buinovskis, lat 25, zamieszkały przy Rockingham Grove w Peterborough, spędzi kolejnych sześć lat w więzieniu. Sąd nie miał wątpliwości, że jest to sroga kara, zwłaszcza że przestępca dodatkowo sfilmował akt gwałtu.

W dniu 22 lipca Buinovskis udał się na małe spotkanie towarzyskie w domu w Ravensthorpe. We wczesnych godzinach dnia następnego ofiara, kobieta w wieku około 20 lat, zasnęła w jednym z pokojów w tej nieruchomości.

Około godziny 10:00, trzecia osoba, przebywająca w tym czasie w domu, zauważyła dzwoniący telefon Buinovskisa, pozostawiony na stole w salonie.

Kiedy mężczyzna podniósł telefon, zauważył zdjęcia ofiary oraz film, na którym widać Buinovskisa gwałcącego kobietę. Mężczyzna natychmiast zaatakował przestępcę, lecz temu udało się uciec.

Policja zatrzymała i aresztowała Vitalijusa jeszcze tego samego dnia.

W dniu 27 października Buinovskis stanął przed sądem w Peterborough i został uznany winnym popełnienia gwałtu. W dniu 24 listopada usłyszał wyrok.

- To oczywiste, że wykorzystałeś sytuację i odbyłeś stosunek płciowy z nieprzytomna kobietą, która nie miała absolutnie żadnej szansy, aby się sprzeciwić – argumentował sąd, zwracając się do winnego. - Co więcej, postanowiłeś również sfilmować ten incydent.

- To było wstrętne zajście, tym bardziej obrzydzające, że przestępca nagrał to, co się wydarzyło – wtórowała detektyw Faye Patterson. – Mam nadzieję, że sądowe rozstrzygnięcie sprawy pomoże ofierze w budowaniu jej życia na nowo.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC