1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.7.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Pomoc w odnalezieniu Ashleigh

ashleigh riley peterboroughNasza redakcja otrzymała dramatyczną prośbę o pomoc w odnalezieniu 18-letniej mieszkanki Peterborough, Ashleigh Riley, która opuściła swój rodzinny dom w Werrington we wtorek, o godzinie 23:00 i do tej pory nie skontaktowała się z najbliższą jej osobą czyli jej ojcem. Ashleigh jest osobą szczególnej troski, której życie niedawno jeszcze bardziej się skomplikowało.

Ojciec Ashleigh, Lee, poinformował przy pomocy portalu społecznościowego, że Ashleigh uciekła z domu w towarzystwie mężczyzny w szarym dresie, z którym chwilę wcześniej rozmawiała podczas spaceru z jej ukochanym psem. Sama ubrana była w piżamę, na którą narzuciła szary płaszcz.

Ashleigh skończyła kilka dni temu 18 lat i wydawać by się mogło, że ten wiek predysponuje ją do podejmowania samodzielnych decyzji o swoim życiu.

Lee Riley twierdzi jednak, że dziewczyna w środku „jest dwunastolatką”,podatną na wpływy, bezradną, wrażliwą i niestety narażoną na wykorzystywanie.

Według słów ojca, Ashleigh została trzy miesiące temu „zgwałcona przez imigrantów przy Lincoln Road”. Mężczyźni zdołali omamić nastolatkę, zamknąć w pokoju, zabrać telefon oraz wykorzystać.

Jakiś czas później inny mężczyzna wysyłał do Ashleigh niestosowne wiadomości poprzez portal społecznościowy, w tym takie, które zawierały dziecięcą pornografię.

Ze względu na kondycję psychiczną Ashleigh nie jest wykluczone, że dziewczyna mogła wrócić do swoich oprawców.

Córka przebywała pod opieką kuratorów, opieki społecznej, specjalistów zdrowia psychicznego oraz NSPCC (organizacji przeciwdziałającej okrucieństwu wobec dzieci). Dziewczyna powinna przyjmować leki, m.in. na swoje, zdiagnozowane w dzieciństwie, ADHD.

Policja poszukuje Ashleigh. Według informacji ze wczoraj, oficerowie zdołali sprawdzić pięć adresów, pod którymi może przebywać mieszkanka Peterborough wraz ze szpitalem oraz aresztem.

W swoim apelu na Facebooku, Lee Riley napisał: „Ashleigh, jeśli to czytasz, bardzo proszę zadzwoń do mnie na numer 07534 159049, a przyjadę po Ciebie gdziekolwiek, niezależnie od pory dnia i nocy. Nie jestem na Ciebie zły. Jestem wściekły na system, który stale Cię zawodzi. Byłem przy Tobie i wspierałem Cię dwadzieścia cztery godziny na dobę odkąd się pojawiłaś. Będę tak robił do końca moich dni. Jesteś i zawsze byłaś całym moim światem. Jeśli chcesz, aby pękło mi serce, rób tak dalej, ale wiedz, że kocham Cię nad życie.”.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o Ashleigh bądź o jej towarzyszu, proszone są o kontakt z policją pod numerem 101 albo bezpośrednio z ojcem; Lee Riley (07534 159049).

 

AKTUALIZACJA 

 

UWAGA! Ashleigh odnalazła się cała i żywa, w dobrym stanie i nadal w piżamie. Jej ojciec przebywa z nią obecnie na komendzie policji Thorpe Wood. Z jego pierwszej relacji wynika, że córka nic nie jadła od wtorku i że została ponownie wykorzystana a potem usłyszała, że jest już niechciana. Mężczyzna, z którym uciekła, miał się czaić na nią na jej ulicy przez kilka dni.

 

ashleigh riley peterborough 1

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC