1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Pedofil uciekł z więzienia w Peterborough

pedofil peterborough 2018 1Policja hrabstwa Cambridgeshire zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców o pomoc w odnalezieniu groźnego przestępcy, który wczoraj uciekł z więzienia w Peterborough. Gintautas Urbonas, 51-letni Litwin, został skazany na 12 lat pozbawienia wolności za przestępstwa na tle seksualnym, między innymi za próbę gwałtu na dziewczynce.

>>> AKTUALIZACJA PONIŻEJ<<<

Jeśli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę, którego wizerunek publikujemy poniżej i ma na jego temat jakiekolwiek informacje – prosimy o pilny kontakt z policją pod numerem 999. Pod żadnym pozorem nie wolno zbliżać się do Urbonasa, podejmować prób rozmów czy zwrócenia jego uwagi.

Litwinowi udało się zmylić strażników i zbiec z więzienia wczoraj, około godziny 15:30, podczas powrotu z siłowni.

Według nieoficjalnych doniesień, mężczyzna przeskoczył przez ogrodzenie na dach więziennego samochodu i tym sposobem utorował sobie drogę ucieczki.

Kolejne źródło natomiast wskazuje na to, że Urbonas, który w więzieniu posiadał status tzw. „trusted inmate”, planował swoją akcję już od jakiegoś czasu. Litwin miał ponoć mówić, że ucieczka z więzienia „jest łatwa”.

 

AKTUALIZACJA, poniedziałek 29 stycznia

Dziś nad ranem oficerom policyjnym udało się zatrzymać przestępcę, przebywającego pod jednym z adresów w Peterborough. Wraz z nim aresztowano pięć osób; dwóch mężczyzn i trzy kobiety, w związku z podejrzeniem ukrywania Urbonasa.

 

pedofil peterborough 2018

 

Komentarze   

0 #1 ehhh 2018-03-04 09:04
I to jest własnie to...dla takich powinna być jedna kara, by nie uciekł, itd.!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
Transport/ Przeprowadzki/ Laweta FULLTANS SERVICE LTD.
ABC