1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polak-alkoholik skazany za przemoc domową

przemyslaw puk peterboroughPrzemysław Puk, 41-letni Polak z Peterborough, toksyczny alkoholik, kontrolujący i niejednokrotnie atakujący swoją partnerkę, został we wtorek, 30 stycznia, skazany na karę pozbawienia wolności. Mężczyzna, zamieszkały przy Belsize Avenue, spędzi czternaście miesięcy w więzieniu.

Puk wielkorotnie dopuszczał się przemocy wobec swojej dziewczyny. Pilnował przy tym, aby jego ciosy omijały twarz partnerki, by tym sposobem uniknąć siniaków, wzbudzenia uwagi i ewentualnych oskarżeń o przemoc.

Obok fizycznej agresji, Polak znęcał się nad ukochaną również psychicznie. Nie pozwalał jej na spotkania z przyjaciółmi czy rodziną, jeśli takie miały się odbyć bez jego obecności. Dodatkowo, Puk często zmuszał kobietę, by ta towarzyszyła mu przy różnych wyjściach z domu – przemocowiec musiał bowiem cały czas wiedzieć, co robi jego partnerka. 


Prawda o toksycznej relacji wyszła na jaw podczas jednego ze spotkań z policją, na które Puk uczęszczał w związku ze wcześniej popełnionym przestępstwem. Wtedy to jego partnerka wyznała, że jest ofiarą przemocy i że boi się wrócić ze swoim katem do domu.

Kobieta wyjawiła również, że w tygodniu poprzedzającym aresztowanie Polaka, mężczyzna uderzył ją wiele razy oraz spoliczkował.

W zeszłym tygodniu Cambridge Crown Court skazał Przemysława Puka na spędzenie 14 miesięcy za kratkami.

Polak otrzymał również zakaz kontaktowania się ze swoją partnerką przez okres pięciu lat.

 

przemyslaw puk peterborough slider.png

 

Komentarze   

+1 #1 Michael Ralph 2018-11-10 09:02
A to pijak
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC