1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Kara więzienia dla polskiego złodzieja

damian rabinski peterborough 1Złodziej, który obrabował jeden z domów w Peterborough, podczas gdy jego mieszkańcy spali, został uznany winnym i skazany przez Cambridge Crown Court. Damian Rabiński, lat 24, z Peterborough, spędzi 15 miesięcy w więzieniu, za przestępstwo popełnione we wrześniu zeszłego roku.

Wtedy to Polak włamał się do domu przy Welland Road, wykorzystując fakt, że mieszkańcy nieruchomości spali. Gdy domownicy się obudzili, zauważyli część swoich rzeczy pozostawioną na ścieżce przed domem. Po chwili okazało się, że złodziej ukradł torebkę, pieniądze, biżuterię oraz karty bankowe i kredytowe o łącznej wartości ponad £3,000.

Rabiński użył kart i dokonał nimi płatności na kwotę większą niż £1,500. Użytek zrobił również z ukradzionego laptopa; wykorzystał konto Amazon właściciela komputera, aby zarejestrować się do Amazon Prime. Polak podjął także próbę sprzedaży biżuterii w lombardach.

Polak został zatrzymany przez policję, ponieważ w domu przy Welland Road udało się zabezpieczyć jego odciski palców.

 

damian rabinski peterborough

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC