1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.1.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Śnieg na Wielkanoc w Peterborough

zima wielkanoc peterborough 1Pogoda ponownie spłata nam figla i zafunduje opady śniegu na zbliżające się święta. Białego puchu, według prognoz Met Office, możemy spodziewać się w Peterborough i okolicach w drugi dzień świąt czyli w Poniedziałek Wielkanocny, 2 kwietnia. Żółte ostrzeżenie pogodowe wystosowano dziś rano – dotyczy ono części Anglii, Walii i południowej Szkocji.

Szansa na opady śniegu w Peterborough wynosi obecnie aż 70%, prognozuje Met Office. Należy spodziewać się dość silnych opadów pomiędzy godzinami 01:15 w Poniedziałek Wielkanocny a 00:45 we wtorek, 3 kwietnia. Rzeczywista temperatura nie spadnie poniżej zera, jednak ta odczuwalna będzie niższa; nawet do -3°.

Może pojawić się również deszcz ze śniegiem.

Opady nie spowodują wielkich utrudnień komunikacyjnych, jednak gdzieniegdzie może dojść do komplikacji w ruchu drogowym, opóźnień w komunikacji autobusowej, kolejowej oraz powietrznej czy też kłopotów z zasięgiem komórek i dostawą prądu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC