1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Rekordowo upalny Bank Holiday

bank holiday pogoda 1aMeteorolodzy są zgodni – w poniedziałek idziemy po rekord. Temperatura w całym kraju będzie iście letnia i wysoka, miejscami sięgająca nawet do 28ºC. W Peterborough na termometrach zobaczymy 25ºC. Najcieplej będzie pomiędzy godziną 15:00 a 18:00.

Najbardziej przyjazną aurą cieszyć się będą mieszkańcy południowo-wschodniej Anglii, zwłaszcza w okolicach Londynu. Rejony East Anglia i East Midland również odczują słoneczną pogodę. Nawet na północy kraju spodziewać się można do 23ºC w wolny od pracy poniedziałek.

Pierwsze wczesne, majowe święto bankowe przedstawiono w roku 1978. W ciągu czterdziestu lat najwyższą temperaturę w pierwszy majowy bank holiday odnotowano w 1999 roku – wynosiła ona wtedy 23.6ºC . Rekord upałów, jeśli weźmiemy pod uwagę cały wczesny weekend majowy, należy natomiast do roku 1995, kiedy to w sobotę słupki rtęci pokazały 28.6ºC.

bank holiday pogoda

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC