1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.4.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Więzienie dla pedofila z Peterborough

razzaq latif peterboroughMężczyznie z Peterborough postawiono dziewięć zarzutów związanych z gwałtem na małoletniej. Po stwierdzeniu jego winy, sąd kilka dni temu wymierzył mu karę ponad dwudziestu lat pozbawienia wolności. Szczegóły sprawy są bulwersujące, podobnie jak fakt, że oprawca do tej pory nie przyznaje się do żadnego z wystosowanych oskarżeń.

Razzaq Latif, lat 32, zamieszkały przy Welland Road w Peterborough, został aresztowany w lutym ubiegłego roku. Policjanci pracowali w tym czasie nad odrębną sprawą, kiedy usłyszeli zarzuty skierowane pod adresem Latifa.

Przedstawione przed sądem szokujące wyniki śledztwa wskazały, że Razzaq wielokrotnie gwałcił małoletnią dziewczynkę przez okres pięciu lat. Molestowanie rozpoczęło się, gdy dziecko miało zaledwie sześć lat.

Chociaż mężczyzna odmówił wzięcia na siebie winy za popełnione przestępstwa, sąd Peterborough Crown Court uznał go winnym. Za każdy z dziewięciu zarzutów gwałtu na dziecku poniżej 13 roku życia, Latif dostał karę 22 lat pozbawienia wolności. Skazany odbędzie wszystkie wyroki równocześnie. Mężczyzna zostanie dodatkowo objęty tzw. Sexual Harm Prevention Order (SHPO) i bezterminowo wpisany do rejestru sprawców przestępstw na tle seksualnym. Do końca swojego życia nie będzie mógł zbliżyć się do swojej ofiary.

Wymierzenie sprawiedliwości w tej sprawie nie byłoby możliwe, gdyby nie odwaga pokrzywdzonej dziewczynki, która opowiedziała służbom, co działo się w jej życiu i jakich krzywd doświadczyła.

razzaq latif peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC