1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.4.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Nowy magazyn Yours Clothing

yours clothing peterboroughYours Clothing, sprzedawca ubrań oraz akcesoriów dla kobiet w dużych rozmiarach, planuje inwestycję w postaci nowego magazynu w Peterborough. Firma zapowiedziała, że rozważa możliwość kupna nowej przestrzeni w ciągu roku i szybkie przenosiny do nowego obiektu. Jego lokalizacja nie jest jeszcze znana.

Firma chce inwestować, ponieważ jej wyniki finansowe są więcej niż zadowalające. W swoich 135 sklepach na terenie kraju oraz dzięki sprzedaży online, Yours Clothing może pochwalić się obrotami w wysokości 88.3 mln funtów w roku finansowym, zakończonym w styczniu 2018. Sprzedaż online wzrosła o 26%, w sklepach stacjonarnych o 20%, a handel poza granicami UK – aż o 48%.

Z podobnym sukcesem sprzedażowym spotkamy się w BadRhino, oddziale mody męskiej. Tutaj sprzedaż wzrosła o 27%. Firma ogłosiła właśnie, że zamierza wyjść ze swoją marką z internetu do dwóch pierwszych sklepów stacjonarnych w Skegness i Great Yarmouth.

W zeszłym roku biznes zatrudnił o 109 osób więcej - dla Yours Clohing pracuje obecnie ponad 1100 pracowników.

Andrew Killingsworth, założyciel i dyrektor firmy, z siedzibą przy Southgate Way w Orton Southgate w Peterborough stwierdził, że zeszłoroczne wyniki finansowe „przekroczyły początkowe oczekiwania” i że istnieje „rosnący popyt” na produkty oferowane przez Yours Clothing. Powiedział również, że ambicją korporacji jest stanie się wiodącą marką modnej odzieży w dużych rozmiarach w UK.

yours clothing peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC