1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polacy skazani za kradzież aut

polacy kradziez samochodowDwóch Polaków przyznało się do klonowania kluczy samochodowych w ramach zorganizowanej operacji, która doprowadziła do kradzieży vanów marki Mercedes w trzech hrabstwach; Cambridgeshire, Lincolnshire oraz Nottinghamshire. Za odegranie swojej roli w całym procederze mężczyźni zostali osądzeni przez Lincoln Crown Court.

Łukasz Górnik, lat 36, zamieszkały przy Heron Park w Peterborough oraz Paweł Norbert Mróz, lat 24, zamieszkały przy Clinton Street w Worksop zostali uznani za winnych współudziału w kradzieży samochodów.

Sąd usłyszał, jak Mróz i Górnik użyli sklonowanych kluczyków samochodowych, aby dostać się do vanów marki Mercedes. Z samochodów następnie usunięto lokalizatory. W większości przypadków, skradzionych w ten sposób aut nie udało się odzyskać.

Łukasz Górnik został skazany na 12 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata, w związku z kradzieżą trzech aut w okresie między wrześniem a październikiem 2017. A Paweł Mróz otrzymał kare 16 miesięcy więzienia w zawieszeniu również na dwa lata odnośnie kradzieży czterech vanów między majem a październikiem 2017 roku.

polacy kradziez samochodow slider

Fot.: Lincoln Crown Court

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC