1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.8.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Ideal Shopping Direct na sprzedaż

ideal shopping direct peterboroughIdeal Shopping Direct, firma prowadząca sprzedaż telewizyjną, z siedzibą przy Newark Road w Peterborough, została wystawiona na sprzedaż przez swojego amerykańskiego właściciela – Blackstone – zaledwie po trzech latach od jej nabycia. Biznes telezakupowy zatrudnia w naszym mieście 500 osób, których przyszłość w firmie stoi w tej sytuacji pod znakiem zapytania.

Właściciel zatrudnił już doradców z Deloitte. Mają oni za zadanie szybkie znalezienie kupca dla firmy, która sprzedaje produkty na kanałach w Sky, Freeview i Virgin Media.

Według doniesień, firma Blackstone jest gotowa sprzedać interes za mniej niż połowę ceny, za którą nabyła Ideal Shopping Direct. A przypomnijmy, że ta kwota wyniosła w 2015 roku 200 milionów funtów.

Firma skorzystała w przeszłości na zwiększonym zainteresowaniu na rynku tzw. rzemiosła, skupiającym się m.in. na hafcie, dekorowaniu wypieków, robótkach ręcznych czy tworzeniu kartek okolicznościowych. Jednak coraz głośniej mówi się, że ostatnio handel firmy ucierpiał. Szeregi przedsiębiorstwa w maju tego roku opuścił dyrektor generalny firmy, Michael Hancox (lat 52), który swoją funkcję sprawował od 2008 roku.

Rzecznik Blackstone potwierdził, że właściciel Ideal Shopping Direct „rozmawiał” z potencjalnymi nabywcami.

ideal shopping direct slider

Magazyn Ideal Shopping Direct

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC