1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.6.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Prace przy Nene Parkway

nene park remont 2018Czas na kolejne prace przy Nene Parkway, które niestety spowodują utrudnienia w ruchu drogowym. Kierowcy mogą spodziewać się ograniczenia prędkości do 50 mil na godzinę, na całej trasie – umożliwi to wykonawcom bezpieczną pracę przy wymianie barierek ochronnych. Roboty potrwają aż dziewięć miesięcy. 

Owo ograniczenie prędkości na Nene Parkway zostanie utrzymane do momentu, kiedy prace się zakończą czyli do kwietnia przyszłego roku. Kierowcy podróżujący trasą nocą muszą przyszykować się na zamknięcie pasów ruchu wraz z dalszymi ograniczeniami prędkości – nawet do 40 m/h.

Przeprowadzona kontrola ujawniła, że stan barier ochronnych przy Nene Parkway pogorszył się do takiego stopnia, iż w razie niebezpieczeństwa nie spełnią one swojej funkcji. Peterborough City Council wymienił wcześniej kilka sekcji barierek. Nie wiadomo, dlaczego nie zdecydowano się na przeprowadzenie prac w całości ani dlaczego nie połączono ich z ubiegłorocznym remontem nawierzchni oraz modernizacją oświetlenia przy trasie.

 

nene park remont 2018 slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC