1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Ostatni etap remontu Bourges Boulevard

koniec remontu bourges boulevardRozpoczął się ostatni etap remontu Bourges Boulevard w Peterborough, a wraz z nim pojawiły się dalsze utrudnienia w ruchu drogowym na trasie. Prace drogowe nad nowym skrzyżowaniem, ułatwiającym dostęp do parkingu Network Rail blisko stacji kolejowej trwają od lutego, a ich zakończenie przewidywane jest na początek sierpnia.

Roboty obecnie obejmują odcinek trasy prowadzący w kierunku południowym. Po jego wyremontowaniu prace przeniosą się na część drogi wiodącą na północ. Kierowcy muszą przygotować się na nocne zamknięcia całych pasów ruchów, a nie - jak dotychczas – ograniczenia przejazdu do tylko jednego pasa.

Do piątku, 27 lipca, każdej nocy odcinek od ronda Crescent Bridge prawie do Wenthworth Street będzie zamknięty od 22:00 do 06:00. W tym czasie zapewniony zostanie dostęp do Priestgate dla lokalnych mieszkańców i gości Park Inn Hotel. Wyjazd z Priestgate również będzie możliwy – zgodnie z oznaczeniami, wzdłuż Cross Street i Cowgate.

Od poniedziałku, 30 lipca do piątku, 3 sierpnia, w godzinach 23:0 – 06:00, przyjdzie czas na zamknięcie odcinka od ronda Crescent Bridge do przejścia dla pieszych przy Bridge Street.

Choć prace zostały zaplanowane w taki sposób, aby zminimalizować ich wpływ na ruch drogowy, to jednak kierowcy powinni spodziewać się utrudnień. Stąd prośba wykonawców i urzędników o planowanie swoich przejazdów przez Bourges Boulevard i sprawdzanie komunikatów drogowych.

koniec remontu bourges boulevard slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC