1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.4.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Przeprowadzka Yours Clothing

yours clothing peterboroughZapowiedź stała się faktem. Założona w Peterborough firma Yours Clothing, sprzedawca ubrań oraz akcesoriów dla kobiet w dużych rozmiarach, zakupiła właśnie nowy magazyn, biuro i centrum dystrybucji w naszym mieście. Przeprowadzki do nowej siedziby należy się spodziewać jeszcze przed końcem tego roku. Inwestycja stała się możliwa dzięki znakomitym wynikom finansowym, jakie przedsiębiorstwo osiągnęło w zeszłym roku.

Firma, zatrudniająca 1100 osób, przeprowadzi się z Finmere Park do pomieszczeń w Newcombe House przy Bakewell Road w dzielnicy Orton Southgate, o łącznej powierzchni 142,000 stóp kwadratowych.

Właśnie tam funkcjonować będzie nowy magazyn wraz z centrum dystrybucji, biuro, studio fotograficzne oraz dział obsługi klienta i IT – wszystko pod jednym dachem.

Firma chce inwestować, ponieważ jej osiągnięcia finansowe są więcej niż zadowalające. W swoich 135 sklepach na terenie kraju oraz dzięki sprzedaży online, Yours Clothing może pochwalić się obrotami w wysokości 88.3 mln funtów w roku finansowym, zakończonym w styczniu 2018. Sprzedaż online wzrosła o 26%, w sklepach stacjonarnych o 20%, a handel poza granicami UK – aż o 48%.

Z podobnym sukcesem sprzedażowym spotkamy się w BadRhino, oddziale mody męskiej. Tutaj sprzedaż wzrosła o 27%. Firma w czerwcu wyszła ze swoją marką z internetu do dwóch pierwszych sklepów stacjonarnych w Skegness i Great Yarmouth – już wiadomo, że zostały one dobrze przyjęte i cieszą się zainteresowaniem klientów.

yours clothing peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC