1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 10.12.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Randki rekrutacyjne w Peterborough

job dating queensgate peterboroughPrzed poszukującymi zatrudnienia w naszym mieście osobami kolejna szansa na spotkanie z potencjalnymi pracodawcami. Tym razem jednak w bardzo nietypowej, acz zyskującej coraz większą popularność, formie randki rekrutacyjnej, wzorowanej na „speed dating”, która znacząco różni się od formalnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Szansę na połączenie odpowiednich kandydatów na stanowiska z pracodawcami podczas speed recruiting, zaoferuje centrum handlowe Queensgate w Peterborough. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 11 października, w godzinach 18:00 – 20:00 w Costa Coffee.

Nowych pracowników poszukiwać będą sklepy i firmy z Queensgate, m.in.: Boots, Topshop, Clarks, Monsoon, Next, Pandora, Hotel Chocolat czy M&S. Zaproponują wspólnie około 70 stanowisk pracy.

Idea szybkich randek jest prosta: proces rekrutacji ma być krótki, nieskomplikowany i przyjazny dla obu stron. Zatem zamiast sztywnego wywiadu kwalifikacyjnego - miła oraz luźna rozmowa, podczas której zarówno kandydat, jak i pracodawca ma swój czas na zadanie pytań. Nie potrzeba przy tym żadnego formalnego stroju, można przyjść w wygodnym ubraniu. A jeśli szczegóły danej pracy nie zabrzmią interesująco, można będzie bez żadnych konsekwencji przejść do kolejnego stanowiska i innej firmy.

- Niezależnie od tego, czy jesteście rodzicami szukającymi dodatkowego dochodu przed Bożym Narodzeniem, studentami czy znudzonymi siedzeniem w domu emerytami, to musicie pamiętać, że centrum handlowe Queensgate i jego sklepy cenią sobie i szukają różnorodności. Nasze miejsca pracy są dla każdego – komentują organizatorzy wydarzenia.

job dating queensgate peterborough 1

 

job dating queensgate peterborough uk slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC