1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.6.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Poundland zamyka sklep przy Bridge Street

poundland peterboroughWywieszone na szybach sklepu przy Bridge Street w Peterborough informacje o wielkiej wyprzedaży oznaczają tylko jedno: Poundland znika z centrum naszego miasta. Sklep musi opuścić lokal do dnia 10 listopada, w związku z otrzymanym wypowiedzeniem umowy najmu. Wystosował je nowy właściciel, który nabył budynek cztery miesiące temu za kwotę £700,000.

Tymczasem klienci sklepu mogą korzystać z oferty kupna większości produktów w zmniejszonych o 25% cenach.

Poundland przy Bridge Street zatrudnia sześciu pracowników, z których część już znalazła zatrudnienie w pobliskich sklepach sieciówki, a pozostali przyjęli wypowiedzenia.

Budynek nie będzie jednak stał długo pusty. Okazuje się bowiem, że zainteresowała się nim inna duża firma, która ma już w Peterborough swój sklep, ale poszukuje dodatkowej powierzchni handlowej. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to nowy najemca - o którym wiadomo jedynie tyle, że nie działa w branży odzieżowej – wprowadzi się na Bridge Street z początkiem wiosny.

W oświadczeniu Poundland podano, że sieć „liczy na ponowne otwarcie sklepu w Peterborough”, ale nie można w tej chwili mówić o żadnych konkretach.

poundland peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC