1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.10.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polak ofiarą wypadku przy A1139

wypadek polak peterborough 1Policja hrabstwa Cambridgeshire potwierdziła dziś, tj. 14 stycznia, że ofiarą wypadku, do którego doszło dwa tygodnie temu przy Orton Parkway w Peterborough jest Polak; 51-letni Cezary Tadeusz Chorzępa, zamieszkały przy Howland (Orton Goldhay). Mężczyzna doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do Addenbrooke’s Hospital, gdzie niestety nie udało się uratować jego życia. Mężczyzna zmarł w ubiegłą środę, 9 stycznia.

Do tragicznego zdarzenia, z udziałem niebieskiego samochodu Ford Focus, doszło w Nowy Rok, około godziny 04:30, kiedy to nasz rodak spacerował blisko drogi A1139, Orton Parkway, w dzielnicy Orton Brimbles.

Kierowca auta nie doznał żadnych obrażeń – zatrzymał się przy miejscu wypadku i współpracował z policją. Osoby podróżujące Fordem również wyszły z całej sytuacji bez szwanku.

Służby apelują do świadków zdarzenia o zgłaszanie się z informacjami, dzwoniąc pod numer telefonu 101 i podając numer referencyjny „185 of 1 January” bądź odwiedzając stronę www.cambs.police.uk/report.

wypadek polak peterborough

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC