1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 12.11.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Connect Park zaprasza

connect park glNa mapie Peterborough pojawiło się kolejne miejsce zabaw dla dzieci, a zarazem przestrzeń do aktywnego, sportowego spędzania czasu. Mowa o Connect Park, niedawno odnowionym i położonym pomiędzy Gladstone Street a Bourges Boulevard w dzielnicy Millfield zielonym terenie, gdzie mieszkańcy skorzystają z wyposażenia placu zabaw oraz innych udogodnień.

Connect Park w Peterborough jest połączeniem toru przeszkód, placu zabaw oraz siłowni na świeżym powietrzu. Znajdziemy tutaj też miejsce do grania w ping-pong.

Jego powstanie stało się możliwe dzięki współpracy Peterborough City Council z organizacją Gladstone Connect oraz lokalną społecznością. Wspólnie złożony wniosek o dofinansowanie zaowocował przyznaniem ponad £97,000 na ulepszenie i zagospodarowanie m.in. tego zaniedbanego terenu, na którym funkcjonuje od kilku dni Connect Park.

Warto dodać, że duży wkład w inicjatywę mieli rezydenci Millfield, którzy wyrazili swoje zdanie i podzielili się z urzędem pomysłami na zagospodarowanie miejsca w ramach konsultacji społecznych.

Z dotacji udało się również sfinansować nowy sprzęt na placach zabaw przy Russell Street, Hobson i New England.

connect park

connect park 1

connect park 2

connect park 3

connect park slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC