1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.10.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Nowa atrakcja w parkach Peterborough

tenis stolowy peterboroughDzięki współpracy lokalnego urzędu, Viridor, Table Tennis England oraz Living Sport, mieszkańcy naszego miasta, gdy tylko pogoda na to pozwoli, mogą korzystać z nowych stołów do gry w ping ponga, zainstalowanych w najpopularniejszych miejscach rekreacyjnych na terenie całego Peterborough.

I tak oto w Central Park, Itter Park i Connect Park znajdziemy dwa nowe stoły oraz po jednym w Nene Valley Community Centre i w Braybrook. Korzystanie z nich jest całkowicie darmowe, a na miejscu można wypożyczyć rakietki i piłeczki do gry.

Sportowe udogodnienia zostały oficjalnie otwarte przez burmistrza; radnego Gula Nawaza, w zeszłą sobotę.

Władze miejskie podkreślają, iż nowe nabytki pojawiły się w mieście w idealnym czasie czyli tuż przed letnimi wakacjami i liczą, że taka forma zabawy na świeżym powietrzu szczególnie przypadnie do gustu rodzinom oraz wszystkim, którzy chcą prowadzić zdrowy tryb życia.

To dopiero początek dobrych informacji o tenisie stołowym w naszym mieście. Peterborough City Council prowadzi bowiem rozmowy z lokalnymi klubami pingpongowymi, aby zaoferować mieszkańcom możliwość bezpłatnej nauki gry w tenisa stołowego.

tenis stolowy peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC