1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.1.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Seria kradzieży w Stanground

kradzieze samochody stanground peterboroughPolicja ostrzega mieszkańców dzielnicy Stanground w Peterborough przed pozostawianiem jakichkolwiek rzeczy na widoku w swoich samochodach. Apel został wystosowany po odnotowaniu w dniu 18 czerwca nad ranem aż siedmiu włamań do różnych pojazdów. Złodzieje najprawdopodobniej zauważyli cenne dla nich łupy i siłą wdarli się do aut, wybijając szyby i przecinając materiałowe dachy samochodów.

W wyniku tego przestępczego działania, właściciele aut stracili m.in.: portfele, okulary, kurtki czy kamerę samochodową. - Przedmioty, które być może dla kierowców nie mają aż tak wielkiego znaczenia, mogą okazać się kąskiem dla rabusiów – komentuje policja. Dlatego tak ważne jest, aby w swoich autach nie eksponować absolutnie żadnych rzeczy.

Służby policyjne szukają teraz sprawców, ale jednocześnie zwracają się z prośbą o ułatwienie pracy.

Ryzyko kradzieży samochodowych można bowiem zminimalizować, chociażby poprzez sprawdzenie, czy wszystkie drzwi, okna i szyberdachy są zabezpieczone. Ważne jest także zabieranie nawigacji ze sobą z auta, jak również uchwytu służącego do jej przymocowania na szybie. Należy uważać na to, by nie pozostawić w środku pojazdu swoich dokumentów – w przeciwnym razie przestępcy mają ułatwioną drogę do sprzedaży auta i gotową historyjkę w przypadku ewentualnego zatrzymania przez policję. Dodatkowo, zawsze powinniśmy zabezpieczyć swój pojazd alarmem.

 

kradzieze samochody stanground peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC