1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 6.12.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Śmiertelny wypadek na A1139

wypadek rondo eyeWczoraj, tj. w poniedziałek, 29 lipca, około godziny 23:00, doszło do kolejnego już wypadku na trasie A1139 Frank Perkins Parkway. W jego wyniku zginęły trzy osoby; kierowca i pasażerowie samochodu. Policja jest w trakcie ustalania szczegółów kraksy. Relacje naocznych świadków przedstawiają jednak przerażający scenariusz.

Najprawdopodobniej auto próbowało zjechać z drogi A1139 i wjechać na rondo Eye Roundabout - jednak pędziło z taką prędkością, że uderzyło w krawężnik. Następnie przeleciało nad maską innego samochodu, uderzyło w kolejny krawężnik, lampę uliczną i drzewa, zanim finalnie zatrzymało się na środku ronda.

Świadkowie błyskawicznie wezwali służby ratunkowe. Mimo przeprowadzonej resuscytacji, trzech podróżujących autem mężczyzn zmarło.

Wypadek spowodował nocne wyłączenie pobliskich tras z ruchu drogowego oraz poranne korki.

Policja apeluje do świadków i kierowców z kamerami samochodowymi, które mogły nagrać przebieg zdarzenia, o zgłaszanie się telefonicznie pod numerem 101 (należy podać: Op Blackmore) lub poprzez internet: www.cambs.police.uk/report.

 

wypadek rondo eye slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC