1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 8.12.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Bijatyka w Queensgate

awantura queensgateDo dantejskich scen doszło wczoraj, przed godziną 17:00, w centrum handlowym Queensgate w Peterborough. Na parterze budynku, między sklepami John Lewis i Primark wywiązała się awantura i bijatyka, w której czynnie uczestniczyło około dwudziestu młodych osób. Kolejne trzydzieści „dopingowało” w zdarzeniu, przebywając w tym samym czasie na piętrze.

Przerażeni klienci podczas całego zamieszania próbowali schować się w sklepach. Te natomiast pozamykały swoje drzwi i żaluzje. Reklamy sklepowe, takie jak stojące banery były, według doniesień świadków, łamane i używane w bójce jako broń.

Ochronie obiektu udało się zatrzymać kilku awanturników. Policja z kolei potwierdziła, że w wyniku zamieszek aresztowano trzy osoby; dwóch 17-letnich chłopców oraz trzydziestolatkę. Wszyscy zostali już zwolnieni z aresztu – jednak śledztwo w całej sprawie nadal trwa.

Rzeczniczka służb oświadczyła także, iż obecnie nie wiadomo, czy w awanturze użyto np. noży. Kilka osób jednak jest rannych.

Dzięki interwencji policji, sytuację udało się opanować w ciągu kilku minut. Centrum handlowe Queensgate nie zostało zamknięte, a sklepy po zajściu kontynuowały swoją działalność.

awantura queensgate slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC