1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

BASEN W CENTRAL PARK

basen_central_park_peterboroughMamy dobrą i złą wiadomość dla rodziców i dzieci, którzy późną wiosną oraz latem lubią korzystać z bezpłatnego basenu w Central Park w Peterborough. Zacznijmy od mniej pozytywnych wieści: w tym roku z brodzika korzystać będzie można dopiero od 13 czerwca, a nie, jak zazwyczaj, wraz z początkiem maja. Czekanie jednak opłaci się z nawiązką, ponieważ za dwa miesiące do użytku zostanie oddany wyremontowany; większy, głębszy i bezpieczniejszy obiekt.

 Remont basenu został zarządzony, kiedy okazało się, że system filtracji wody jest już za stary i niesprawny. To w połączeniu z głębokością wody w basenie uniemożliwiało skuteczne działanie chloru w brodziku.

Długość nowego basenu pozostanie bez zmian – będzie on natomiast szerszy o 1.5 metra i głębszy o 150 mm. Zostanie również wyposażony w nowy system filtracji wody.

Przybliżony koszt prac modernizacyjnych to £128,110.

Adres: Paddling pool, Central Park, Park Crescent, Peterborough, PE1 4DZ

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC