1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Tax credits – ważna data!

tax_credits_peterboroughJeśli pobieracie świadczenia w postaci tax credits, to koniecznie pamiętajcie o „odnowieniu” swojego podania do dnia 31 lipca. To bardzo ważne, ponieważ w wypadku niedopełnienia tego obowiązku, należność może zostać dla Was wstrzymana. HMRC do dnia 30 czerwca powinno wysłać do wszystkich tzw. renewal packs czyli dokumenty z informacjami, które obecnie HMRC na Wasz temat posiada, m.in. o zatrudnieniu, dochodach, koszcie edukacji dzieci czy mieszkaniu samemu lub z partnerem.

Te informacje należy dokładnie przejrzeć a potem dać HMRC znać, czy dane są poprawne czy też nastąpiła zmiana w Waszej sytuacji. Do urzędu można wysłać wypełniony renewal pack, odnowić świadczenie telefonicznie a nawet online przez www.gov.uk (ale tylko w takim przypadku, kiedy nie nastąpiła żadna zmiana w sytuacji aplikującej osoby bądź ta zmiana została już wcześniej zgłoszona).

HMRC wysyła właśnie ostatnią część z 5.8 mln aplikacji – 3 miliony z nich będą musiały zostać „odnowione” przez aplikantów.

W zeszłym roku 650,000 osobom pobierających tax credits, zatrzymano świadczenia ze względu na niedotrzymanie terminu odnowienia do 31 lipca. 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC