1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polski telefon zaufania dla ofiar przemocy w rodzinie

polski telefon zaufania dla ofiar przemocy w rodzinieCzy Twój partner lub członek rodziny jest wobec Ciebie agresywny? Poniża Cię i obraża? Grozi Tobie lub dzieciom? Zostawia Cię bez pieniędzy?

Jeśli tak, to potrzebna jest pomoc, z którą spieszy polski telefon zaufania dla ofiar przemocy w rodzinie. Osoby pracujące w telefonie zaufania mówią po polsku i oferują wsparcie Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii.

Głównym celem telefonu zaufania jest umożliwienie Polakom doświadczającym przemocy w rodzinie poufnego kontaktu, podczas którego będą mogli porozmawiać w ojczystym języku o swojej sytuacji oraz uzyskać informacje o dostępnej im pomocy. Współpracuje z angielskimi i polskimi organizacjami i grupami wsparcia w celu skierowania do nich ofiar przemocy.

Nie można zwlekać. Jeśli jesteś ofiarą przemocy w rodzinie, zadzwoń na podany numer – doradcy wysłuchają Ciebie i pomogą ustalić, jaką pomoc możesz uzyskać:

POLSKI TELEFON ZAUFANIA DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE

01270 260106

(czynny w środy od 10.00 do 14.00 i we wtorki od 19.30 do 21.30)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

Projekt realizowany jest przez stronę internetową Nowe Życie Bez Przemocy przy współpracy organizacji charytatywnej Cheshire Without Abuse. 

 polski telefon zaufania uk-page-001

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC