1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Bezpieczeństwo pożarowe w domu w UK

bezpieczenstwo pozarowe ukProste czynności i regularne nawyki mogą uchronić nasze domy i mieszkania przed pożarami oraz niebezpieczeństwem utraty zdrowia czy nawet życia przez członków naszej rodziny.

Dzięki pomocy lokalnej straży pożarnej, poniżej prezentujemy ulotkę w języku polskim, która w przystępny oraz przejrzysty sposób tłumaczy, jak zastosować się do zasad bezpieczeństwa pożarowego w domu.

Dokument mówi o korzyściach płynących z zainstalowania czujnika dymu oraz o jego konserwacji. Informuje też, że lokalna straż pożarna może pomóc w dobraniu odpowiedniego urządzenia dla danego domostwa.

Z ulotki dowiemy się o bezpiecznych zasadach zachowania w kuchni i przy obsłudze instalacji elektrycznych. Zostały tam zawarte również porady dla palaczy oraz osób lubiących palić w domu świece.

Ulotka jest dostępna pod następującym linkiem:

http://issuu.com/entermediainfo/docs/fire-safety-advice-in-polish

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC