1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.7.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Tesco ogłasza... Boże Narodzenie

czekoladki 1 2017Największy supermarket w Wielkiej Brytanii rozpoczął sprzedaż popularnych podczas świąt zestawów cukierków czekoladowych w charakterystycznym opakowaniu z motywem zimowym. Na 119 dni czyli cztery miesiące przed Bożym Narodzeniem. Odpowiedź internautów i klientów na posunięcie Tesco jest bezlitosna.

Sieciówka potwierdziła wprowadzenie do sprzedaży tych pierwszych świątecznych produktów w swoich największych sklepach. W oświadczeniu, rzecznik Tesco stwierdził, że spowodował to fakt, iż duża liczba klientów lubi robić świąteczne zakupy „nieco wcześniej”.

Klienci już teraz mogą zaopatrzyć się w czekoladki Miniatures Heroes, Christmas Quality Street, Celebrations oraz Roses:

czekoladki 2017

„Przed nami Halloween i fajerwerki, żeby nie wspomnieć o tym, że dzieci jeszcze nie wróciły do szkoły!” - ironizuje na profilu firmy na FB 34-letnia matka dwójki dzieci, Rose O'Keefe. I dalej pyta, co stało się z radosnym, świątecznym wyczekiwaniem na wielki dzień, które zazwyczaj zaczynało się wraz z końcem listopada.

„Ktoś się albo pospieszył, albo przespałam dwa miesiące i mamy już październik?” - dopytuje się z kolei użytkowniczka na Twitterze. „Świąteczne czekoladki w Tesco w Portland – dyń brak” - pisze inny użytkownik, odwołując się ponownie do Halloween.

Inne komentarze sugerują, że trzeba już wyciągnąć z szafy grube swetry lub pytają, czy Tesco może najpierw łaskawie pozwolić wszystkim skończyć letnie grillowanie, a dopiero potem namawiać na zakup czekoladek.

Pewne opinie są zbyt dosłowne, aby móc je zacytować w tym artykule. Nie brakuje jednak i takich osób, które ze względów finansowych bądź dzięki faktowi posiadania dużych rodzin, dziękują Tesco za zapobiegliwość.

Tesco to nie jedyna firma, która już szykuje się do świąt. Podobne kroki podjął np. Primark, ogłaszając wprowadzenie do sprzedaży (dopiero we wrześniu) serii ozdób świątecznych z motywem z opowieści o Harrym Potterze.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC