1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.6.2018
  MT 170x200px(bedfordpl) accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

HIT! Prawie każdy Polak otrzyma aż 2 tys. funtów

harvard claims peterboroughMy Polacy jesteśmy bardzo przedsiębiorczy i potrafimy zatroszczyć się o swoje. Dlatego nietrudno zgadnąć, dlaczego wzrasta zainteresowanie zwrotem opłat bankowych. Dotyczy to też ubezpieczeń telefonu bądź podróży, które zaoferował nam bank. Kwoty zwrotów często przekraczają £3000 na osobę.

Pracownicy brytyjskich banków, działając w złej wierze, przez lata zakładali Polakom płatne konta bankowe i dodawali ubezpieczenia. Opłaty te mogły wynosić nawet kilkaset funtów rocznie. Dziś Polacy, którzy padli ofiarą brytyjskiego systemu finansowego, mogą uzyskać zwrot tych pieniędzy.

Sprawdź, czy należy Ci się zwrot >>>

Jak to zrobić? Poszkodowany właściciel konta, z którego „znikają” opłaty może uzyskać zwrot w wysokości od około 600 do 3000 funtów. Aby jednak było to możliwe, konieczne jest wskazanie, że bank dopuścił się sprzedaży w złej wierze oraz postąpił nieuczciwe. Cała procedura dochodzenia swoich praw, wymaga znajomości języka angielskiego, a także orientowania się w przepisach brytyjskiego prawa finansowego. Dlatego też osoby, które samodzielnie starają się o zwrot opłat bankowych, bardzo często ponoszą porażkę. Odmowa przyznania odszkodowania zamyka drogę do dalszego dochodzenia roszczeń. Osoby, które chcą zyskać pewność, że odzyskają swoje utracone funty, po pomoc zwracają się do wyspecjalizowanych w tym zakresie firm, takich jak Harvard Claims. Doświadczenie i kontakty z bankami pozwalają firmie na szybkie i sprawne odzyskiwanie pieniędzy.

Sprawdź w 10 sekund ile zwrotu otrzymasz >>>

- Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z tego, że więcej i więcej rodaków w UK zdaje sobie sprawę z oferowanej przez nas pomocy. Pozwala nam to na dotarcie do jeszcze większej rzeszy ludzi oraz odzyskanie bezprawnie pobranych opłat, które często przez lata płacili na rzecz banku – stwierdza Magda Sienkiewicz z firmy Harvard Claims Ltd.

Wylicz w 10 sekund należną kwotę zwrotu >>>

Proces odzyskania pieniędzy, w ramach opłat bankowych, jest dosyć prosty. Wystarczy wypełnić formularz na stronie Harvard Claims, po czym nastąpi kontakt z polskojęzycznym doradcą. Jeśli wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie, to pozostanie już tylko czekanie na zwrot. Nie musimy martwić się też o koszty ze strony Harvard Claims. Firma działa w systemie prowizyjnym (tzw. „no win no fee”) i nalicza opłatę tylko w przypadku wygranej sprawy, przy czym aż 8 na 10 spraw kończy się sukcesem.

Jeśli chciałbyś już teraz odzyskać swoje pieniążki, wystarczy wejść na stronę Harvard Claims i wypełnić formularz na stronie https://harvardclaims.co.uk

Wylicz swój zwrot w 30 sekund >>>

Kliknij TUTAJ aby wyliczyć zwrot >>>

harvard claims logo

 

 Artykuł sponsorowany przez firmę Harvard Claims Ltd

 

harvard claims peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC