1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 28.7.2017
 MT 170x200px(bedfordpl) jumaro baner new  taniebilety new  ZigZag-Baner    sat montazPol-Plan Ubezpieczenie samochodu
anteny ulotkapolbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Rodaku, czy wybierasz się za granicę na Wielkanoc?

pol plan peterborough wielkanocWreszcie słońce coraz śmielej wygląda zza chmur i ogrzewa zmęczone zimą twarze. A to może oznaczać tylko jedno – nadchodzi wiosna i Święta Wielkanocne. Bez względu na to czy zamierzasz spędzić tę Wielkanoc w UK, czy wybierasz się do Polski, powinieneś odpowiednio przygotować się do podróży i pomyśleć o właściwym ubezpieczeniu.

6 powodów, by odwiedzić nowy oddział Pol-Plan w Peterborough

pol plan peterborough 0Nowe polskie miejsce, a do tego rodzinny event w Peterborough? Tak! Już 24 września adres 40 Long Causeway wpisze się na stałe w historię miejscowej Polonii! Właśnie tu powstaje nowy oddział Pol-Plan Insurance – brokera ubezpieczeniowego specjalizującego się w zapewnianiu Polakom w Wielkiej Brytanii wsparcia przy doborze brytyjskich polis ubezpieczeniowych. Firma zaprasza wszystkich na świętowanie z okazji otwarcia oddziału.

Jak dobrze zarabiać, to w Peterborough

peterborough 5Kolejny ranking i kolejna dobra pozycja naszego miasta – Peterborough znalazło się w pierwszej dziesiątce miast, w których najlepiej się zarabia na życie. Niski poziom bezrobocia oraz wzmacniający się rynek pracy to atuty, dzięki którym Peterborough pokonało w zestawieniu takie miasta, jak Cambridge czy nawet Londyn.

Coraz więcej domów w Peterborough

nowe domy peterborough 1Peterborough City Council wraz z Cross Keys Homes stworzy nową firmę, która zajmie się dostarczeniem jeszcze większej ilości domów w naszym mieście. Peterborough już może poszczycić się miejscem w krajowej czołówce pod względem rozwoju nowego budownictwa – trzeba jednak pamiętać, że jesteśmy trzecim miastem w UK o najwyższym przyroście mieszkańców. Nowych domów zatem nigdy nie za wiele.

Arystokrata z Peterborough na liście Sunday Times

Sir Philip Naylor-Leyland znalazł się na liście najbogatszych osób w UK w 2016 roku według tygodnika Sunday Times. Ten brytyjski arystokrata, czwarty baronet z linii Naylor-Leyland, właściciel ziemski i hotelarz posiada majątek wyceniany na 175 mln funtów, w tym okazałą posiadłość Milton Hall koło Peterborough.

Większy council tax w Peterborough?

council tax peterborough podwyzkaOstateczne propozycje, które mają zagwarantować 24.1 mln funtów oszczędności w miejskiej kasie na rok 2016/2017 zostały przedstawione przez Peterborough City Council. Wśród tych najbardziej kontrowersyjnych jest podwyżka council tax czyli podatku płaconego przez mieszkańców miasta na rzecz lokalnych usług.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Transport Przeprowadzki
ABC