1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.9.2017
 MT 170x200px(bedfordpl) jumaro baner new  taniebilety new  ZigZag-Baner    sat montazPol-Plan Ubezpieczenie samochodu
anteny ulotkapolbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Wynajem w Peterborough coraz droższy

wynajem peterborough 2017Średnia cena wynajmu nieruchomości w naszym mieście wzrosła w porównaniu do ubiegłego roku i wynosi obecnie £629 miesięcznie. Peterborough znalazło się w pierwszej dziesiątce miast w całym kraju, które odnotowały najwyższy wzrost kosztów „wypożyczenia” czterech kątów. Gdzie należy upatrywać powodu takiego stanu rzeczy?

Rodaku, czy wybierasz się za granicę na Wielkanoc?

pol plan peterborough wielkanocWreszcie słońce coraz śmielej wygląda zza chmur i ogrzewa zmęczone zimą twarze. A to może oznaczać tylko jedno – nadchodzi wiosna i Święta Wielkanocne. Bez względu na to czy zamierzasz spędzić tę Wielkanoc w UK, czy wybierasz się do Polski, powinieneś odpowiednio przygotować się do podróży i pomyśleć o właściwym ubezpieczeniu.

6 powodów, by odwiedzić nowy oddział Pol-Plan w Peterborough

pol plan peterborough 0Nowe polskie miejsce, a do tego rodzinny event w Peterborough? Tak! Już 24 września adres 40 Long Causeway wpisze się na stałe w historię miejscowej Polonii! Właśnie tu powstaje nowy oddział Pol-Plan Insurance – brokera ubezpieczeniowego specjalizującego się w zapewnianiu Polakom w Wielkiej Brytanii wsparcia przy doborze brytyjskich polis ubezpieczeniowych. Firma zaprasza wszystkich na świętowanie z okazji otwarcia oddziału.

Jak dobrze zarabiać, to w Peterborough

peterborough 5Kolejny ranking i kolejna dobra pozycja naszego miasta – Peterborough znalazło się w pierwszej dziesiątce miast, w których najlepiej się zarabia na życie. Niski poziom bezrobocia oraz wzmacniający się rynek pracy to atuty, dzięki którym Peterborough pokonało w zestawieniu takie miasta, jak Cambridge czy nawet Londyn.

Coraz więcej domów w Peterborough

nowe domy peterborough 1Peterborough City Council wraz z Cross Keys Homes stworzy nową firmę, która zajmie się dostarczeniem jeszcze większej ilości domów w naszym mieście. Peterborough już może poszczycić się miejscem w krajowej czołówce pod względem rozwoju nowego budownictwa – trzeba jednak pamiętać, że jesteśmy trzecim miastem w UK o najwyższym przyroście mieszkańców. Nowych domów zatem nigdy nie za wiele.

Arystokrata z Peterborough na liście Sunday Times

Sir Philip Naylor-Leyland znalazł się na liście najbogatszych osób w UK w 2016 roku według tygodnika Sunday Times. Ten brytyjski arystokrata, czwarty baronet z linii Naylor-Leyland, właściciel ziemski i hotelarz posiada majątek wyceniany na 175 mln funtów, w tym okazałą posiadłość Milton Hall koło Peterborough.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC