1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Jak dobrze zarabiać, to w Peterborough

peterborough 5Kolejny ranking i kolejna dobra pozycja naszego miasta – Peterborough znalazło się w pierwszej dziesiątce miast, w których najlepiej się zarabia na życie. Niski poziom bezrobocia oraz wzmacniający się rynek pracy to atuty, dzięki którym Peterborough pokonało w zestawieniu takie miasta, jak Cambridge czy nawet Londyn.

Według portalu totallymoney.com, finalna analiza różnych czynników (np. koszt życia, wysokość wynagrodzenia, dane dotyczące mieszkalnictwa, itp.), plasują naszą miejscowość na dziesiątym miejscu w ogólnokrajowym rankingu:

1. Burnley
2. Wigan
3. Barnsley
4. Mansfield
5. Blackburn
6. Telford
7. Aberdeen
8. Derby
9. Sunderland
10. Peterborough

Analiza ujawnia prawdziwe "zdrowie finansowe" wielu miast. To, że dana miejscowość oferuje dobrze płatne stanowiska czy drogie restauracje, nie oznacza, iż będzie tam można bezpiecznie i spokojnie zarobić na swoje życie. Piękne otoczenie, ulubione sklepy czy bary są ważne – ludzie jednak zawsze wolą mieszkać w miejscach, które są przede wszystkim bezpieczne pod względem finansowym.

Przeciętnie w Peterborough pracownicy zabierają ze sobą do domu £1722 wypłaty. Jeśli spłacają kredyt, to ich miesięczna rata wynosi średnio £843. Gdyby w rankingu wzięto pod uwagę jedynie koszt życia, to nasze miasto zajęłoby 34. lokatę (na 57 sprawdzonych miejscowości). Poziom bezrobocia (4.5%) i wzrost zatrudnienia (o 5%) sprawiają, że mamy "zdrowy" rynek pracy w Peterborough (7. miejsce na 57).

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC