1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 19.9.2017
 MT 170x200px(bedfordpl) jumaro baner new  taniebilety new  ZigZag-Baner    sat montazPol-Plan Ubezpieczenie samochodu
anteny ulotkapolbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Rekrutacja w Carworld Peterborough

nowy carworldNajwiększy komis samochodowy w rejonie East Anglia; Carworld Car Supermarket w Peterborough, po raz kolejny oferuje pracę. Tym razem firma prowadzi rekrutację aż na siedem stanowisk. W ofercie znajduje się zarówno praca dla mechaników, jak i sprzedawców czy menedżerów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Więcej ofert pracy w Carworld

nowy carworldNiedawno informowaliśmy o możliwości podjęcia zatrudnienia na stanowisku sprzedaży i obsługi klienta w największym komisie samochodowym w rejonie East Anglia. Obecnie Carworld Car Supermarket w Peterborough poszukuje również osób do pracy na stanowiskach sprzątaczy oraz pracowników do czyszczenia aut/mechaników.

Pracuj dla Carworld Peterborough

nowy carworldOto informacja dla tych, którzy chcą związać swoją karierę zawodową z branżą motoryzacyjną – a podczas wykonywania obowiązków posługiwać się zarówno językiem angielskim, jak i polskim. Największy komis samochodowy w rejonie East Anglia, Carworld Car Supermarket, poszukuje chętnych do pracy w działach sprzedaży i obsługi klienta.

Praca w przedszkolu Belsize

przedszkole belsize peterborough 2Przedszkole Belsize w Peterborough, w którym dziećmi opiekują się polskie opiekunki, przyjmie do pracy kolejne osoby. Ta atrakcyjna oferta zatrudnienia przewiduje pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 15.00 w czasie semestrów szkolnych (tzw. term time only). Wynagrodzenie uzależnione będzie od doświadczenia i kwalifikacji kandydatów.

Ocado otwiera centrum dystrybucji w Peterborough

ocado peterborough magazynInternetowy supermarket Ocado uruchomił dziś swoje nowe centrum dystrybucji w Darlows Business Centre przy Whitehead Drove, w dzielnicy Fengate w Peterborough. Firma Ocado, która dystrybuuje m.in. dla Morrisons, zajmie budynek o powierzchni blisko 4,500m² na podstawie umowy najmu na okres piętnastu lat. Dzięki temu zatrudnienie może uzyskać nawet do 500 osób.

Peterborough jednym z najlepszych miast do pracy

peterborough ranking 2016Według rankingu agencji pracy Glassdoor, Peterborough jest piątym najlepszym miejscem w całym kraju, które warto wybrać ze względu na pracę. W zestawieniu lepiej wypadły tylko takie miasta, jak Cambridge, Leeds, Milton Keynes oraz Notthingham. Poza pierwszą dwudziestką znalazła się natomiast stolica kraju, Londyn.

National Living Wage od kwietnia w UK

national living wage ukOd 1 kwietnia 2016 roku, wszyscy pracownicy powyżej 25. roku życia, zatrudnieni w Wielkiej Brytanii, będą mieli prawo do zarabiania £7.20 za godzinę swojej pracy. Ta nowa stawka nosi nazwę National Living Wage i jest o 50 pensów wyższa niż obowiązująca obecnie podstawowa stawka krajowa (National Minimum Wage).

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Przeprowadzki/ Przewoz towarow/ Rtv/ Agd/Palety/Motocykle
ABC