1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.8.2018
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Coraz więcej pracy w Peterborough

praca peterborough 2017W Peterborough przybędzie ponad 180 nowych miejsc pracy. Wszystko dzięki temu, że nasze miasto zostało ostatnio wybrane na siedzibę dwóch firm; jednej z branży budowlanej, a drugiej zajmującej się sprzedażą różnego asortymentu w przystępnych cenach. Pierwsza firma rozpoczęła już rekrutację kandydatów do pracy.

Lidl inwestuje w Peterborough

centrum dystrybucji lidl peterboroughW Peterborough powstanie największe brytyjskie regionalne centrum dystrybucji niemieckiej sieci sklepów dyskontowych Lidl. Oznacza to utworzenie ponad pół tysiąca nowych miejsc pracy. Inwestycja jest częścią planu firmy, zakładającego przeznaczenie ponad 1,45 mld funtów w latach 2017/2018 na ekspansję w Wielkiej Brytanii.

Amazon zatrudnia na święta

amazon 2017 peterboroughW lokalnym oddziale największej firmy na świecie zajmującej się handlem internetowym, powstało ponad 2,500 nowych stanowisk pracy. Amazon w Peterborough, za pośrednictwem agencji pracy, prowadzi obecnie rekrutację wśród osób, które pomogą firmie przygotować się na bożonarodzeniową gorączkę i wzmożoną liczbę zamówień od klientów.

Rekrutacja w Carworld Peterborough

nowy carworldNajwiększy komis samochodowy w rejonie East Anglia; Carworld Car Supermarket w Peterborough, po raz kolejny oferuje pracę. Tym razem firma prowadzi rekrutację aż na siedem stanowisk. W ofercie znajduje się zarówno praca dla mechaników, jak i sprzedawców czy menedżerów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Więcej ofert pracy w Carworld

nowy carworldNiedawno informowaliśmy o możliwości podjęcia zatrudnienia na stanowisku sprzedaży i obsługi klienta w największym komisie samochodowym w rejonie East Anglia. Obecnie Carworld Car Supermarket w Peterborough poszukuje również osób do pracy na stanowiskach sprzątaczy oraz pracowników do czyszczenia aut/mechaników.

Pracuj dla Carworld Peterborough

nowy carworldOto informacja dla tych, którzy chcą związać swoją karierę zawodową z branżą motoryzacyjną – a podczas wykonywania obowiązków posługiwać się zarówno językiem angielskim, jak i polskim. Największy komis samochodowy w rejonie East Anglia, Carworld Car Supermarket, poszukuje chętnych do pracy w działach sprzedaży i obsługi klienta.

Praca w przedszkolu Belsize

przedszkole belsize peterborough 2Przedszkole Belsize w Peterborough, w którym dziećmi opiekują się polskie opiekunki, przyjmie do pracy kolejne osoby. Ta atrakcyjna oferta zatrudnienia przewiduje pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 15.00 w czasie semestrów szkolnych (tzw. term time only). Wynagrodzenie uzależnione będzie od doświadczenia i kwalifikacji kandydatów.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Transport/ Przeprowadzki/ Laweta FULLTANS SERVICE LTD.
ABC