1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 28.7.2017
 MT 170x200px(bedfordpl) jumaro baner new  taniebilety new  ZigZag-Baner    sat montazPol-Plan Ubezpieczenie samochodu
anteny ulotkapolbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Nowy pub w centrum miasta

charles wells peterboroughDzień 18 sierpnia został wyznaczony na datę otwarcia nowego pubu w centrum Peterborough. W miejscu, gdzie do tej pory funkcjonowała restauracja Clarkes, czyli przy Queen Street powstaje teraz pub należący do sieci Charles Wells o nazwie Queen's Head. Sprawdzamy, co zaoferuje klientom owo nowe miejsce.

Bezpłatne pływanie dla dzieci w Peterborough

peterborough lido 2016Pogoda nas rozpieszcza, zatem z tej okazji chcielibyśmy przypomnieć rodzicom dzieci do lat 5., że w tym letnim sezonie, podobnie jak w zeszłym roku, ich maluchy mogą korzystać z miejskiego kąpieliska zupełnie za darmo. I nie jest to jedyny obiekt w Peterborough, gdzie można bezpłatnie oswajać najmłodszych z wodą.

Modernizacja Serpentine Green

serpentine green peterborough 2017Pochłonie 45 milionów funtów i zapewni pracę 257 osobom – modernizacja Serpentine Green Shopping Centre w Peterborough może rozpocząć się już w przyszłym roku, jeśli mieszkańcy i włodarze naszego miasta zaakceptują plany przebudowy 19-letniego centrum handlowego. Zmiany powinny spodobać się przede wszystkim mamom z dziećmi, miłośnikom zakupów oraz tym osobom, które w galerii chciałyby zjeść coś dobrego.

Rumuńska „Kuchnia” w Peterborough

rumunska restauracja peterborough 1Doczekaliśmy się. Już od dawna wiadomo było, że przy New Road, w miejscu, gdzie kiedyś funkcjonowała restauracja Bollywood Nights, powstanie nowa i to do tego taka, która zaserwuje gościom potrawy kuchni europejskiej. La Bucatarie, bo o niej mowa, to restauracja rumuńska i można już w niej zjeść pyszne dania z wieprzowiny oraz zupy.

Interes życia Polaka z UK

polak banknot 1Stare przysłowie „Miej oczy szeroko otwarte” przyniosło ostatnio wiele korzyści Polakowi mieszkającemu w Telford. Piotr Sobczuk zauważył bowiem w otrzymanej reszcie banknot o nominale 5 funtów z unikatową numeracją. Wystawił go na sprzedaż na aukcji Ebay i zarobił... £60,100!

W Nando's na osstrooo!

nandos vusa ukTo nie jest wiadomość dla ludzi o słabych nerwach i żołądkach. Spieszymy bowiem donieść, że restauracja Nando's, która w Peterborough znajduje się w samym centrum miasta, przy Placu Katedralnym, stała się oficjalnie najbardziej pikantnym miejscem w okolicy. Wszystko za sprawą nowego dodatku do menu; bardzo, bardzo ostrego sosu Peri-Peri Vusa.

Ferie w Peterborough

half ierm 2017W Peterborough trwa właśnie przerwa semestralna. Jeżeli szukacie atrakcji, które mogłyby zainteresować dzieci w czasie ferii, to koniecznie zerknijcie do naszego krótkiego przewodnika, gdzie przedstawiamy najlepsze miejskie propozycje ciekawego spędzenia dni wolnych. A wśród nich przygoda z klockami Lego, superbohaterami oraz aktywności na świeżym powietrzu.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Transport Przewozy Lotniska i inne miejsca
ABC