1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.2.2018
fizjoterapia 170x200 jumaro 2017 BANER ODSZKODOWANIA  ZigZag-Baner    sat montaz
anteny ulotkapolbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Promocje i nowości w Turtle Bay

turtle bay peterborough 2018Darmowe koktajle oraz rozszerzone menu dla wegan i wegetarian oraz osób wystrzegających się glutenu – takie niespodzianki dla swoich gości w styczniu przygotowała restauracja Turtle Bay w centrum handlowym Queensgate w Peterborough. Wszystko oczywiście w egzotycznym stylu, gdyż miejsce specjalizuje się w kuchni rodem z Karaibów.

Świąteczne atrakcje Peterborough

targ swiateczny peterboroughPo spektakularnym uruchomieniu miejskiej iluminacji świątecznej, nasze miasto postanowiło dalej dbać o wprowadzenie mieszkańców i turystów w prawdziwie bożonarodzeniowy nastrój. Miejskie targowisko już oferuje możliwość świątecznych zakupów z dodatkową szansą na wygranie atrakcyjnej nagrody. Urząd miasta przygotował zniżki parkingowe dla kierowców. A za kilka dni w sercu Peterborough zagości świąteczny jarmark.

Lodowisko w Peterborough

lodowisko peterborough 1Jeśli krąży nad Wami widmo nudy na weekend – mamy idealny pomysł na ciekawe spędzenie czasu wolnego. Od dzisiaj, przed centrum ogrodniczym Van Hage w Peterborough One Retail Park, funkcjonuje lodowisko z prawdziwego lodu z kompletnym oświetleniem oraz systemem nagłośnienia – zapraszamy do zabawy!

Ciepły weekend w Peterborough

pogoda peterborough 2017Po lecie szczędzącym nam dobrej pogody i po ostatnich, chłodnych, mokrych i wietrznych dniach, weekend zaskoczy nas ciepłem oraz słońcem. Temperatura w niedzielę sięgnąć może nawet 20 stopni, co oznacza, że w naszym mieście będzie cieplej niż w Sydney. Warto wykorzystać taką aurę do przebywania na zewnątrz, relaksu na świeżym powietrzu i uprawiania sportów. 

Felix Chicken w Peterborough

felix chicken peterborough„Doskonale przyrządzony kurczak”, „bajeczny sos chilli” - to tylko nieliczne z pozytywnych opinii, które uzyskuje bar Felix Chicken przy 20 Westgate w Peterborough. Ponoć w tym miejscu serwuje się najlepszego kurczaka w naszym mieście. Niektórzy z Was mogą zjeść go zupełnie za darmo, ale o tym w dalszej części artykułu.

Nowy pub w centrum miasta

charles wells peterboroughDzień 18 sierpnia został wyznaczony na datę otwarcia nowego pubu w centrum Peterborough. W miejscu, gdzie do tej pory funkcjonowała restauracja Clarkes, czyli przy Queen Street powstaje teraz pub należący do sieci Charles Wells o nazwie Queen's Head. Sprawdzamy, co zaoferuje klientom owo nowe miejsce.

Bezpłatne pływanie dla dzieci w Peterborough

peterborough lido 2016Pogoda nas rozpieszcza, zatem z tej okazji chcielibyśmy przypomnieć rodzicom dzieci do lat 5., że w tym letnim sezonie, podobnie jak w zeszłym roku, ich maluchy mogą korzystać z miejskiego kąpieliska zupełnie za darmo. I nie jest to jedyny obiekt w Peterborough, gdzie można bezpłatnie oswajać najmłodszych z wodą.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC