1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #32

pnw gl 32Powoli w Peterborough robi się niezwykle świątecznie. W ten weekend czeka nas przede wszystkim świetna zabawa na łyżwach w dopiero co otwartym prawdziwym lodowisku Van Hage. Do tego uruchomienie iluminacji świątecznej w centrum handlowym Queensgate, wydarzenie dla małych muzyków, polski koncert w Met Lounge i moc świątecznych zakupów w Peterborough Arena. Przybywajcie i bawcie się dobrze!

Peterborough na weekend #25

pnw gl 25W ten weekend możemy liczyć na kilka naprawdę ciekawych wydarzeń w naszym mieście. Począwszy od jednego z największych w całym kraju targu antyków w Peterborough Arena, poprzez wspaniałą zabawę z ukochaną przez dzieci Świnką Peppą i sobotnią imprezę klubową w stylu pirackim, na spektakularnym spotkaniu z tangiem argentyńskim kończąc. Będzie też coś dla zdrowia. Udanego piątku, soboty i niedzieli!

Peterborough na weekend #17

pnw gl 17Przed nami kolejny weekend z wieloma ciekawymi, letnimi i miejskimi wydarzeniami. Zadowoleni powinni być szczególnie fani gry Minecraft, a to za sprawą MineVention 2018 w The Cresset oraz miłośnicy motoryzacji, których zapraszamy na zlot Land Roverów. W programie imprez również letni festyn w Itter Park oraz dzień otwarty w przedszkolu Belsize, gdzie pracują polskie opiekunki. Udanego weekendu! 

Peterborough na weekend #16

pnw gl 16Pogoda w ten weekend powinna dać nam nieco więcej oddechu – warto więc zainteresować się miejskimi, sobotnimi i niedzielnymi wydarzeniami. A dziać się będzie sporo. Od festiwalu wypełnionego muzyką i jedzeniem, poprzez otwarcie sklepu River Island z wieloma niespodziankami, na dwóch imprezach filmowych kończąc. Będą również pierwsze urodziny centrum handlowego i sportowe emocje. Życzymy wszystkim udanego weekendu!

Southlake Aqua Park zaprasza!

southlake aqua parkTo z całą pewnością jedna z tych atrakcji, z której przez całe lato można śmiało korzystać niezależnie od warunków pogodowych. Mowa o Southlake Aqua Park czyli o mobilnym, wodnym i dmuchanym placu zabaw dla dzieci oraz dorosłych koło Little Paxton. To miejsce, gdzie można wyszaleć się do woli, chodząc, biegając i skacząc po dmuchanej konstrukcji.

Peterborough na weekend #14

pnw gl 14W ten weekend, jeśli damy się obsypać kolorowym proszkiem i przebiegniemy przy tym pięć kilometrów lub weźmiemy udział w festynie jednej ze szkół podstawowych w Peterborough, albo odwiedzimy strefę kibica, by po raz ostatni kibicować angielskiej reprezentacji czy w końcu przyjdziemy na ucztę z okazji odzyskania przez nasz kraj niepodległości – to czeka nas świetna zabawa. I takiej właśnie wszystkim w sobotę i niedzielę życzymy.

Peterborough na weekend #13

pnw gl 13Trwa seria festiwalowa w naszym mieście – w ten weekend pobawimy się na święcie portugalskim oraz wydarzeniu organizowanym w dzielnicy Bretton. Będzie dużo rozrywki dla dzieci, atrakcji muzyczno-tanecznych oraz wyśmienitej kuchni. Przed nami również emocje związane z ćwierćfinałowym meczem MŚ pomiędzy Anglią a Szwecją. Miłośników psów zapraszamy natomiast do Peterborough Arena na Just Dogs Show. Udanego weekendu!

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC