1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.6.2018
  MT 170x200px(bedfordpl) accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Rumuńska „Kuchnia” w Peterborough

rumunska restauracja peterborough 1Doczekaliśmy się. Już od dawna wiadomo było, że przy New Road, w miejscu, gdzie kiedyś funkcjonowała restauracja Bollywood Nights, powstanie nowa i to do tego taka, która zaserwuje gościom potrawy kuchni europejskiej. La Bucatarie, bo o niej mowa, to restauracja rumuńska i można już w niej zjeść pyszne dania z wieprzowiny oraz zupy.

La Bucatarie (w tłumaczeniu „kuchnia”) sąsiaduje z innym lokalem; Turkish Kitchen. Okazuje się, że te miejsca mają wspólne kierownictwo. Swego czasu w Turkich Kitchen pracowało wiele osób narodowości rumuńskiej, a restauracja przyciągała wielu klientów z licznej rumuńskiej społeczności w Peterborough. Zatem uruchomienie La Bucatarie stało się kolejnym, naturalnym etapem.

Nowa restauracja łączy w swoim wystroju ogromny ukłon w stronę tradycji z elegancją i nowoczesnością. Posiłek w otoczeniu przepięknych regionalnych obrazów i dodatków na pewno stanie się przyjemnością.

A skoro o posiłkach mowa – przygotowywane są one właśnie tak: 

rumunska restauracja peterborough kuchnia

Z menu La Bucatarie zadowoleni być powinni miłośnicy mięsa wieprzowego w różnych wydaniach, kiełbasek oraz zup.

Przy 36 New Road zjemy na przykład sarmale czyli rumuńskie gołąbki.

Czeka na nas też pomana porcului, tradycyjne danie, które Rumuni przygotowują tuż po świniobiciu w okresie przed świętami bożonarodzeniowymi – to mięso i kiełbaski, przyrządzane w winie z przyprawami i serwowane z polentą.

Zapraszamy!

rumunska restauracja peterborough dzieci

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC