1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.11.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Modernizacja Serpentine Green

serpentine green peterborough 2017Pochłonie 45 milionów funtów i zapewni pracę 257 osobom – modernizacja Serpentine Green Shopping Centre w Peterborough może rozpocząć się już w przyszłym roku, jeśli mieszkańcy i włodarze naszego miasta zaakceptują plany przebudowy 19-letniego centrum handlowego. Zmiany powinny spodobać się przede wszystkim mamom z dziećmi, miłośnikom zakupów oraz tym osobom, które w galerii chciałyby zjeść coś dobrego.

Co zawiera propozycja? Dotyczy ona przebudowy południowej części domu handlowego. Zarządcy miejsca chcą zapewnić dodatkowe 11,359 metry kwadratowe w ramach przestrzeni na wypoczynek i rekreację; na potencjalne utworzenie siłowni, kręgielni czy sali zabaw dla najmłodszych. Będzie również miejsce na nowe restauracje i kawiarnie (1,848 m2). Powstanie także szereg butików handlowych oraz specjalny, zewnętrzny plac, na którym odbywać się będą różne wydarzenia oraz imprezy na świeżym powietrzu.

Wizualizacje zmian mieszkańcy miasta zobaczą i zaopiniują w Serpentine Green w dniu 16 czerwca (12:00 – 18:00) oraz 17 czerwca (10:00 – 15:00).

We wrześniu plany modernizacji zostaną złożone w urzędzie. Po wydaniu wszelkich niezbędnych zgód, prace w centrum handlowe rozpoczną się w 2018 roku.

Właściciel centrum, British Land, już myśli o kolejnym etapie modernizacji czyli przebudowie południowego wejścia do Serpentine Green tak, aby korespondowało ono z otaczającym sąsiedztwem i spełniało wymogi powiększającej się społeczności Hampton.

Centrum handlowe Serpentine Green w dzielnicy Hampton powstało w 1998 roku. Co roku odwiedza je około 5.5 mln klientów.

 

serpentine green peterborough 2017 1

 

serpentine green peterborough 2017 2

 

serpentine green peterborough 2017 3

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA
ABC