1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.11.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Bezpłatne pływanie dla dzieci w Peterborough

peterborough lido 2016Pogoda nas rozpieszcza, zatem z tej okazji chcielibyśmy przypomnieć rodzicom dzieci do lat 5., że w tym letnim sezonie, podobnie jak w zeszłym roku, ich maluchy mogą korzystać z miejskiego kąpieliska zupełnie za darmo. I nie jest to jedyny obiekt w Peterborough, gdzie można bezpłatnie oswajać najmłodszych z wodą.

Już w zeszłym roku organizacja Vivacity ogłosiła, że wszystkie dzieci, które nie ukończyły jeszcze 5. roku życia, będą mogły pływać w czterech miejskich basenach zupełnie za darmo. Taka decyzja wiązała się z chęcią wczesnego promowania sportu i pływania wśród najmniejszych mieszkańców naszego miasta.

Baseny biorące udział w inicjatywie, to:

Jack Hunt Pool & Gym
Dzieci mogą bezpłatnie skorzystać z basenu o wymiarach 25x10 metrów w Jack Hunt Pool & Gym przy Ledbury Road. Godziny otwarcia i grafik zajęć na basenie: https://www.vivacity-peterborough.com/vivacity-venues/jack-hunt-pool-and-gym/

Regional Fitness and Swimming Centre
Obiekt z głównym basenem (25 m) oraz z mniejszym basenem do nauki pływania. W Regional Fitness and Swimming Centre przy Bishops Road znajduje się również strefa do nurkowania. Basen czynny w tygodniu od 6:30 do 21:00 w poniedziałki i wtorki do 22:00) oraz w soboty i niedziele od 8:00 do 18:00.

Vivacity Premier Fitness
To najnowsza placówka, którą zarządza Vivacity. Vivacity Premier Fitness mieści się przy Hadfield Road, obok Toby Carvery, w dzielnicy Hampton. Posiada basen o długości 25 metrów, saunę, centrum fitness oraz gabinety fizjoterapeutyczne. Jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 – 22.00, a w soboty i niedziele od 8.00 do 19.30.

Peterborough Lido (miejskie kąpielisko otwarte jedynie w sezonie letnim)
Nie ma to jak pływanie na swieżym powietrzu. Dzieci mogą pluskać się w 50-metrowym basenie, mniejszym teaching pool lub w brodziku. Kąpielisko przy Bishops Road zaprasza w każdym dniu tygodnia, od 9:00 do 19:00, aż do 3 września 2017.

Aby skorzystać ze 100% ulgi dla swojej pociechy, przy wejściu na którykolwiek z czterech powyższych basenów, musimy okazać Vivacity Card. Jest to wydawana bezpłatnie karta, która upoważnia nas do wielu zniżek w obiektach zarządzanych przez Vivacity na terenie naszego miasta, np. we Flag Fen czy Longthorpe Tower. Aby ją otrzymać, należy udać się do jakiegokolwiek obiektu Vivacity, np. na basen lub do muzeum, uzupełnić formularz i okazać dokument tożsamości oraz potwierdzenie swojego obecnego adresu (np. wyciąg z banku lub rachunek za prąd).

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC