1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 14.11.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Nowy pub w centrum miasta

charles wells peterboroughDzień 18 sierpnia został wyznaczony na datę otwarcia nowego pubu w centrum Peterborough. W miejscu, gdzie do tej pory funkcjonowała restauracja Clarkes, czyli przy Queen Street powstaje teraz pub należący do sieci Charles Wells o nazwie Queen's Head. Sprawdzamy, co zaoferuje klientom owo nowe miejsce.

Pub będzie realizował przebojową koncepcję sieciówki, która doskonale sprawdziła się już m.in. w Cambridge i którą opisują trzy słowa: „pizza, pots and pints”. Zjemy tam zatem autorską pizzę na kruchym, cienkim spodzie, z pieca opalanego drewnem oraz rozgrzewające dania jednogarnkowe – posiłki popijając oczywiście piwem pochodzącym z browaru Charles Wells w Bedford.

Taka formuła pubu została doceniona nagrodą Best Pub in Cambridge dla innego pubu w portfolio Charles Wells – Salisbury Arms. Właściciele liczą również na to, że „pizza, pots and pints” stanie się receptą na sukces w Peterborough, gdzie konkurencja (zwłaszcza ta, skupiona w centrum miasta) jest bardzo duża.

Obecnie w budynku przy Queens Street trwają ostatnie prace wykończeniowe.

A skoro nowe otwarcie, to i rekrutacja; aktualne oferty pracy w Queen's Head można sprawdzić tutaj.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA
ABC