1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.11.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Felix Chicken w Peterborough

felix chicken peterborough„Doskonale przyrządzony kurczak”, „bajeczny sos chilli” - to tylko nieliczne z pozytywnych opinii, które uzyskuje bar Felix Chicken przy 20 Westgate w Peterborough. Ponoć w tym miejscu serwuje się najlepszego kurczaka w naszym mieście. Niektórzy z Was mogą zjeść go zupełnie za darmo, ale o tym w dalszej części artykułu.

Felix Chicken istnieje od 2001 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na dopracowanie i udoskonalenie wszystkich receptur i technologii w produkowaniu tego, co najlepsze – pysznego, soczystego oraz chrupiącego kurczaka. Priorytetami są tutaj najwyższa jakość i doskonały smak. Specjalnością Felix Chicken jest przyrządzanie chrupiących panierowanych kawałków kurczaka, takich jakie serwują amerykańskie sieci restauracyjne.

- Popularność naszych produktów to zaufanie klienta, budowane od lat – mówią właściciele baru. - Nasze produkty są dobre i smaczne, bo stosujemy wyłącznie naturalne składniki.

Co warto podkreślić; w procesie panierowania kurczaków w całej sieci lokali nie stosuje się żadnych sztucznych konserwantów. Używane w lokalach mięso i warzywa są zawsze świeże. Ale cały sekret tkwi w unikalnej marynacie, stworzonej z kilkudziesięciu przypraw o zawsze takiej samej proporcji. Specjalnie stworzona panierka oraz odpowiedni proces obróbki, pozwalają uzyskać wyjątkowo chrupiącego kurczaka. Wszystkie receptury są ściśle strzeżone i niezmienne do dziś.

W jakich konfiguracjach zjemy takiego pysznego kurczaka? Przede wszystkim w burgerach w towarzystwie sosów i warzyw. Możemy zamówić także kurczakowy kubełek z 20 skrzydełkami lub 10 mini filetami z piersi kurczaka (a do tego oczywiście frytki), albo skosztować chiquitto, gdzie filet wraz z serem i sosem BBQ znajduje się w tortilli.

A w lecie Felix Chicken zaprasza na pyszne desery; lody i napoje lodowe.

 

Uwaga!

 

Szansa na otrzymanie bezpłatnych zestawów Felix Burger dla użytkowników naszej strony!


Felix Chicken ufundował zestawy Felix Burger (regularna cena £4.49) dla pierwszych 10 osób, które przyjadą do baru i podadzą hasło „PeterboroughPL

Kto pierwszy, ten lepszy – zapraszamy!

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC