1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.11.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Świąteczne atrakcje Peterborough

targ swiateczny peterboroughPo spektakularnym uruchomieniu miejskiej iluminacji świątecznej, nasze miasto postanowiło dalej dbać o wprowadzenie mieszkańców i turystów w prawdziwie bożonarodzeniowy nastrój. Miejskie targowisko już oferuje możliwość świątecznych zakupów z dodatkową szansą na wygranie atrakcyjnej nagrody. Urząd miasta przygotował zniżki parkingowe dla kierowców. A za kilka dni w sercu Peterborough zagości świąteczny jarmark.

 

 

Świąteczne parkingi w Peterborough

Począwszy od dzisiaj, tj. od piątku, 1 grudnia, kierowcy w Peterborough skorzystają z promocyjnej ceny za całodniowe świąteczne parkowanie na dziesięciu parkingach w centrum, zarządzanych przez urząd miejski (w tym na Wellington Street). Ta cena to £4. 

Do dyspozycji kierowców będzie również bezgotówkowy system płatności RingGo. 

Tanie parkowanie z pewnością ułatwi wyprawy do sklepów na świąteczne zakupy oraz korzystanie z oferty szeregu restauracji i kawiarni w centrum naszego miasta.

 

Targ miejski w Peterborough zaprasza

Miejskie targowisko przy Northminster może okazać się doskonałym miejscem na złowienie prezentów świątecznych. Do samego Bożego Narodzenia targ czynny będzie od wtorku do soboty, od godziny 8:30 do 16:00 – przed „wielkim dniem” również w poniedziałek, 18 grudnia oraz w Wigilię od 10:00 do 16:00. 

Koniecznie odwiedźcie plac targowy, jeśli chcecie uniknąć kolejek w supermarketach, a przy tym kupić produkty (np. organiczne mięso, owoce czy warzywa), pochodzące od lokalnych producentów i dostawców.

A gdy już zrobicie zakupy, nie zapomnijcie dopytać sprzedawców na targu o krótki formularz, który po wypełnieniu da Wam szansę na wzięcie udziału w świątecznej loterii – do wygrania jest ogromny kosz pełen świątecznych smakołyków i niespodzianek.

Udział w zabawie mogą wziąć wszyscy klienci, którzy zrobią zakupy na targowisku do środy, 20 grudnia. Ankietę można wypełnić przy każdych zakupach – oczywiście im będzie ich więcej, tym większa szansa na wygraną. 

Nagrodę, wprost pod drzwi zwycięzcy, dostarczy sam mer Peterborough, radny John Fox.   

 

Świąteczny jarmark przy Cathedral Square w Peterborough

Prawdziwie świątecznie w centrum naszego miasta zrobi się już od 8 grudnia, kiedy to na Cathedral Square powróci Peterborough Christmas Market. W charakterystycznych, drewnianych budkach, które razem stworzą wioskę świąteczną, swoje produkty wystawią nie tylko lokalni sprzedawcy. Jarmark potrwa do 23 grudnia.

A co zaoferuje? Przede wszystkim możliwość kupna pięknej ceramiki, srebrnej biżuterii, naturalnych produktów do pielęgnacji ciała, ciast, serów, alkoholu czy rękodzieła. Koniecznie zajrzyjcie na stoisko Svetlany – tam czekać będą tradycyjne rosyjskie matrioszki oraz inne cuda ręcznie robione z drewna.  

Znajdzie się też coś dla głodnych i spragnionych; niemiecka kiełbasa, piwo i wino czy gorąca czekolada oraz wybór ciast i ciasteczek.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC