1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polska pizzeria w Peterborough

mania pizza peterboroughW samym sercu naszego miasta, przy ulicy Cowgate, od soboty, 24 marca otwarta będzie pizzeria Mania Pizza, prowadzona przez naszych rodaków; Zuzannę Manię i Artura Kubiaka. Właściciele przenoszą tym samym biznes, który do tej pory z powodzeniem funkcjonował w warunkach domowych, do całkiem nowego wnętrza.

Wnętrza, dodajmy, któremu pizza nie jest obca - przez wiele lat adres 36 Cowgate był bowiem domem dla pizzerii Topo Gigio.

Polska pizzeria w Peterborough stawi teraz czoła innym okolicznym lokalom, serwującym pizzę, np. Pizza House, Pizza Parlour czy Prezzo. Czas pokaże, czy uda się zachwycić podniebienia i wygrać serca klientów. Jednak ze smakołykami na kruchym i cienkim spodzie wraz z kilkoma inspirowanymi tradycyjną polską kuchnią – szansa jest naprawdę spora. Jeśli w menu stacjonarnej restauracji znajdzie się np. sprzedawana do tej pory pizza po góralsku z sosem pomidorowym, serem, serem oscypkiem, żurawiną, szynką parmeńską, cebulą, pieczarkami i oregano, to rodzimych mieszkańców Peterborough czeka odkrywanie zupełnie nowych smaków.

W menu Mania Pizza nie zabraknie również miejsca dla zup i sałatek.

Wszystkie dania zjemy w odnowionym lokalu, który zapewni przyjemna i rodzinną atmosferę.

 

mania pizza peterborough 1

 

Komentarze   

0 #1 SOMMERS64 2018-03-23 08:35
Będzie się działo .....
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC