1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #5

pnw gl 5To będzie bardzo interesujący weekend w Peterborough. Poznamy inne kultury, religie i kuchnie podczas festiwalu w centrum miasta, pobawimy się w stylu lat 90., spotkamy się z pewnym skandynawskim ludem, przypomnimy sobie brzmienie starych dobrych winyli oraz pójdziemy na koncert amerykańskiej legendy soul. Dobra zabawa gwarantowana! Udanego weekendu.

 

 

Co?
Peterborough Faith and Food Festival
Gdzie?
Cathedral Sqaure w Peterborough
Kiedy?
Sobota, 12 maja, 12:00 – 15:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Peterborough City Council zaprasza wszystkich mieszkańców na świętowanie różnych kultur, religii i jedzenia na świeżym powietrzu w samym sercu miasta. Goście zobaczą pokazy taneczne, wokalne i teatralne. Będzie również bezpłatna degustacja przysmaków z różnych zakątków świata.

pnw 25

Co?
Impreza lat 90.
Gdzie?
The Cresset, Rightwell, Bretton, PE3 8DX, Peterborough
Kiedy?
Sobota, 12 maja, od godziny 19:30
Za ile?
Cena biletu wynosi £5. Wejściówki do kupienia tutaj.  
Opis:
Powrót do ery Britpopu, Boy Bandów i Girl Power w najlepszym wydaniu i w towarzystwie najgorętszych hitów tamtych lat. Należy spodziewać się zabawnych gier, niespodzianek, rekwizytów oraz konkursu na najlepsze przebranie, oczywiście w stylu lat 90.

pnw 26

Co?
Inwazja Wikingów
Gdzie?
Peterborough Central Park, Park Crescent, PE1 4DZ, Peterborough
Kiedy?
Niedziela, 13 maja, 10:00 – 16:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Wszystko kręci się wokół Wikingów. To wydarzenie przedstawi nam bliżej styl życia oraz walki skandynawskich wojowników. Będzie rekonstrukcja bitwy, pokaz gotowania, tkactwo, wikingowe szachy a także możliwość spróbowania swoich sił w łucznictwie (£2.50 za 6 strzał).

pnw 27

Co?
Vinyl Party
Gdzie?
Charters Bar, Town Bridge, PE1 1FP, Peterborough
Kiedy?
Niedziela, 13 maja, od 14:00 do 23:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
To będzie popołudnie i wieczór w rytmach SKA, rock'n'roll, soul, northern i motown, zapodawanych przez świetne grono DJ'ów: Terry Grant, Andy Lindsay, Paul Davis, Neal Wright, Dave Grant czy Zac Seekings.

pnw 28

Co?
Shalamar w Peterborough
Gdzie?
The Broadway Theatre , 46 Broadway, PE1 1RT, Peterborough
Kiedy?
Niedziela, 13 maja, od godziny 20:00
Za ile?
Bilety do nabycia tutaj.
Opis:
A na koniec radosny i pozytywny akcent w postaci koncertu grupy Shalamar. Ta jedna z najważniejszych dla muzyki soul i disco formacji zdołała sprzedać aż 25 milionów płyt na całym świecie. Popularność zapewniły im takie hity, jak: „I Can Make You Feel Good”, „The Second Time Around”, „Friends” czy często przerabiany i zapożyczany utwór „A Night To Remember”. W tym roku, podczas swojej europejskiej trasy koncertowej, zespół świętuje 35. rocznicę wydania albumu „Friends”.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC