1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough Lido z nowymi atrakcjami

peterborough lido 2016Tak, to już ten czas, kiedy przychodzi pora na inaugurację kolejnego, 81. sezonu letniego na miejskim kąpielisku Peterborough Lido. Oficjalne otwarcie basenów nastąpi w sobotę, 26 maja. I, zgodnie z tradycją, w tym dniu wstęp dla wszystkich mieszkańców miasta oraz odwiedzających gości jest bezpłatny. A to nie koniec atrakcji.

Przypomnijmy, że przed zeszłym sezonem kąpielisko zostało odświeżone – dzieci zyskały nową strefę do zabawy. Do dyspozycji wszystkich są m.in.: 50-metrowy basen olimpijski i basen do nauki pływania z podgrzewaną wodą oraz brodzik dla najmłodszych. Dorośli mogą natomiast zrelaksować się w kawiarni na świeżym powietrzu.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że decyzją Vivacity czyli organizacji zarządzającej obiektami sportowo-rekreacyjnymi w naszym mieście, wszystkie dzieci poniżej 5. roku życia tego lata mogą pływać w Lido bezpłatnie, jeśli ich rodzice lub opiekunowie posiadają kartę Vivacity. Więcej informacji na temat jej uzyskania znajduje się na stronie internetowej: https://vivacity.org/vivacity-venues/peterborough-lido/.

Nowością w tym roku będą poranne sesje pływania w kąpielisku oraz wieczorne zabawy z dmuchańcami dla najmłodszych. Peterborough Lido zamierza również świętować przesilenie letnie w dniu 21 czerwca.

Miejskie baseny będą otwarte do września, codziennie w godzinach 9:00 – 19:00 (w środy start o 7:30).

W tym sezonie wstęp na kąpielisko kosztować będzie £5.80 od osoby dorosłej, £4.10 od dziecka i £16.50 za wejściówkę rodzinną.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC