1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #11

pnw gl 11Weekend w Peterborough zdominowany będzie przez emocje sportowe. W polskiej strefie kibica w klubie Caliente obejrzymy zmagania naszej reprezentacji z drużyną Kolumbii a wcześniej, w centrum Peterborough odbędzie się sportowa uliczna impreza z oglądaniem meczu Anglia kontra Panama. Dodatkowo czeka nas spotkanie z wybitnymi szefami kuchni, znanymi z TV oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci. Udanego weekendu!

 

 


Co?
Strefa kibica – Polska kontra Kolumbia
Gdzie?
Club Caliente, Parnwell Centre, Peterborough, PE1 4YL
Kiedy?
Niedziela, 24 czerwca, drzwi otwarte od godziny 18:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Reprezentacja naszego kraju rozegra drugi mecz grupowy w trakcie mistrzostw świata w Rosji. W bezpłatnej strefie kibica wspólne oglądanie transmisji, polskie kiełbaski z grilla przed i w trakcie meczu w cenie £2.50 oraz możliwość zakupienia szalików i czapek reprezentacji w sklepiku kibica w cenie £10.

pnw 51

Co?
Strefa kibica – Anglia kontra Panama
Gdzie?
Strefa za pubem Solstice, Brook Street, PE1 1YN, Peterborough
Kiedy?
Niedziela, 24 czerwca, zabawa rozpoczyna się już od 11:00, z meczem o godzinie 13:00
Za ile?
Bilety w cenie £5.00 do kupienia na stronie http://worldcup18.co.uk/england-vs-panama-240618/4594318036 lub w pubie Solstice.
Opis:
Drugi mecz grupowy Anglików, którzy tym razem zmierzą się z Panamą. Organizatorzy brytyjskiej strefy kibica w centrum Peterborough przygotowali ogromny ekran, rozrywkę dla gości przed i po transmisji meczu, dużo muzyki, upominki, drinki i jedzenie oraz zabawę w gronie do 1500 gości.

pnw 52

Co?
The Cambridgeshire Food & Drink Festival
Gdzie?
Peterborough Arena, Oundle Road, Alwalton, Peterborough, PE2 6XE
Kiedy?
Sobota i niedziela, 23-24 czerwca, 09:00 – 19:00
Za ile?
Bilety w cenie £10 dla dzieci i młodzieży (8-16 lat), £18 dla osoby dorosłej, £35 za wejściówkę rodzinną oraz £30 za wejście na pokaz gotujących gwiazd – do kupienia przy wejściu na wydarzenie. Dzieci do 7. roku życia mają bezpłatne wejście.
Opis:
Szansa na spotkanie słynnych szefów kuchni, których programy oglądamy na ekranach telewizorów. Dave Myers oraz Si King czyli kudłaci kucharze wraz z Jamesem Martinem odwiedzą w ten weekend Peterborough i wezmą udział w pokazach kulinarnych w ramach Cambridgeshire Food & Drink Festival w Peterborough Arena. Dodatkowo, na festiwalu swoje stoiska będzie miało ponad 200 lokalnych, krajowych i międzynarodowych producentów żywności – można spodziewać się darmowych degustacji. Na dzieci czeka mnóstwo darmowej rozrywki. Począwszy od zabawy z modelarską gliną i piaskiem, poprzez zdjęcia z sowami, lekcje lukrowania, na farmie zwierząt kończąc. Wśród pozostałych atrakcji m.in.: lekcje lukrowania dla dorosłych, pokazowe zajęcia florystyczne, muzyka wykonywana na żywo czy wesołe miasteczko.

pnw 53

Co?
Bretton Family Film Club: Toy Story
Gdzie?
Pyramid Centre, Watergall, PE3 8NZ, Peterborough
Kiedy?
Niedziela, 24 czerwca, 14:00 – 16:30
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne, nie ma potrzeby wcześniejszej rezerwacji miejsc, nie ma również ograniczeń wiekowych.
Opis:
Rodzinny klub filmowy zaprasza na projekcję uwielbianej przez dzieci bajki „Toy Story” na dużym ekranie. To szansa na wspólne spędzenie czasu oraz poznanie nowych osób. Po projekcji czeka nas dodatkowe wyjątkowe wydarzenie czyli wymiana zabawek. Dzieci mogą ze sobą przynieść te zabawki, którymi nie chcą się bawić i zamienić się z innymi dziećmi.

pnw 54

Co?
Family Fun Day
Gdzie?
Cherry Lane Garden Centres (The Barn – Peterborough), Gunthorpe Road, PE4 7AD, Peterborough
Kiedy?
Sobota, 23 czerwca, 10:30 – 16:00
Za ile?
Wejście bezpłatne
Opis:
Rodzinny dzień zabawy w The Barn w Peterborough. W programie bezpłatne malowanie twarzy, spotkania ze zwierzętami czy ulubionymi przez dzieci bohaterami bajkowymi (maskotki). Dorośli mogą skorzystać z bezpłatnych degustacji, a jeśli zakupią posiłek dla siebie w kawiarni na miejscu – dziecko zje swoje danie za darmo (oferta obowiązuje od 11:30 do 14:30).

pnw 55

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC