1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.4.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #13

pnw gl 13Trwa seria festiwalowa w naszym mieście – w ten weekend pobawimy się na święcie portugalskim oraz wydarzeniu organizowanym w dzielnicy Bretton. Będzie dużo rozrywki dla dzieci, atrakcji muzyczno-tanecznych oraz wyśmienitej kuchni. Przed nami również emocje związane z ćwierćfinałowym meczem MŚ pomiędzy Anglią a Szwecją. Miłośników psów zapraszamy natomiast do Peterborough Arena na Just Dogs Show. Udanego weekendu!

 

 

Co?
Portugalski Festiwal
Gdzie?
Peterborough Rugby Club, Second Drove, PE1 5XA, Peterborough
Kiedy?
Sobota i niedziela, 7-8 lipca, start o 9:00 a zakończenie o 20:00 w sobotę i 19:00 w niedzielę
Za ile?
Cena biletów dla młodzieży powyżej 13 lat i osób dorosłych to 5 funtów. Dzieci do 13. roku życia – wstęp bezpłatny pod warunkiem okazania dokumentu z datą urodzenia. Wejściówki do nabycia na miejscu wydarzenia. Wszystkie zakupione bilety wezmą udział w loterii (która przypada na niedzielę o godzinie 18:00)
Opis:
Portugalska społeczność w Peterborough zaprezentuje wszystkim gościom imprezy to, co w Portugalii najlepsze i najsmaczniejsze. Na miejscu zastaniemy stoiska z tradycyjną kuchnią i potrawami – szykujmy się na spotkanie z wybornymi wędlinami, wypiekami, winami, piwami czy serami. Nie zabranie również rękodzieła oraz atrakcji i animacji dla dzieci wraz z muzyką. Czekają nas również występy taneczne oraz popisy DJów.

pnw 60

Co?
Bretton Festival
Gdzie?
Bretton Park w Peterborough
Kiedy?
Sobota, 7 lipca, 12:00 – 19:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Kolejna edycja festiwalu w dzielnicy Bretton, organizowanego przez Bretton Parish Council oraz Peterborough Presents. Wśród tegorocznych atrakcji: ponad 40 stoisk handlowych, budki z jedzeniem oraz lodami, malowanie twarzy, wesołe miasteczko, motocyklowa wystawa, aktywności sportowe, muzyka, namiot piwny czy bungee run.

pnw 61

Co?
Strefa kibica MŚ w piłce nożnej - mecz Anglia vs. Szwecja
Gdzie?
Teren za pubem The Solstice, Northminster Road, PE1 1YN, Peterborough
Kiedy?
Sobota, 7 lipca, 13:00 – 22:30, mecz zaczyna się o godz. 15:00
Za ile?
Bilety w cenie 5 funtów, dostępne w pubie The Solstice.
Opis:
Anglia rozegra ćwierćfinałowy mecz ze Szwecją. W największej strefie kibica w Peterborough organizatorzy przygotowali ogromny ekran, rozrywkę dla gości przed i po transmisji meczu, dużo muzyki, upominki, drinki i jedzenie oraz zabawę w gronie do 1500 kibiców.

pnw 62

Co?
Just Dogs Show
Gdzie?
East of England Showground, Peterborough, PE2 6XE, Peterborough
Kiedy?
Sobota i niedziela, 7-8 lipca, 8:00 – 17:00
Za ile?
Bilet wstępu (za samochód wjeżdżający na teren Peterborough Arena) to 5 funtów, jeśli zamówimy go online tutaj: http://www.justdogslive.co.uk/visitor-info/ticket-information/ bądź 12 funtów w dniu wydarzenia przy zakupie w kasie przy wjeździe.
Opis:
Ponad 7,000 gości i 10,000 psów z całej Wielkiej Brytanii, reprezentujących 200 ras, w jednym miejscu – takie rzeczy tylko w Peterborough i tylko przez następne dwa dni. Wydarzenie Just Dogs Live 2018, w pełni poświęcone wszystkiemu, co tyczy się naszych czworonożnych przyjaciół, właśnie trwa w najlepsze w Peterborough Arena.
Miłośników psów serdecznie zapraszamy wraz ze swoimi, mile widzianymi, pupilami.
Just Dogs Live to wystawy oraz popisy psów, konkursy, demonstracje (w których nasze psy będą mogły wziąć udział), stoiska firmowe z profesjonalnymi produktami dla zwierząt, wykłady oraz porady weterynaryjne. A przede wszystkim – dużo zabawy dla samych psów oraz ich właścicieli.
Szczegółowy program wydarzenia na każdy dzień znajduje się na stronie:
http://www.justdogslive.co.uk/whats-on/saturday/ (sobota)
http://www.justdogslive.co.uk/whats-on/sunday/ (niedziela)

pnw 63

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC