1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 6.12.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #77

pnw gl 77Jeśli jesteście ciekawi, co takiego pojawiło się kilka dni temu w centrum Peterborough, to w naszym przeglądzie najlepszych, miejskich weekendowych wydarzeń znajdziecie odpowiedź. A dodatkowo; zaprosimy Was na świetny, przezabawny film nie tylko dla dzieci, na spotkanie wolontariuszy WOŚP, polskie Andrzejki i jeszcze kilka innych atrakcji.

Peterborough na weekend #76

pnw gl 76Przed nami weekend wypełniony samymi przyjemnościami w Peterborough i okolicach. W sobotę czekają na nas dwa wielkie festiwale w Peterborough Arena; jeden poświęcony piwu i kiełbaskom oraz drugi z serowym motywem przewodnim. Zobaczymy także, jak Queensgate oficjalnie otwiera sezon świąteczny programem wypełnionym mnóstwem atrakcji. Popatrzymy się również w niebo oraz na dinozaury o długości ponad 5 metrów. Udanego weekendu!

 

Peterborough na weekend #75

pnw gl 75Czeka nas podniosły, patriotyczny weekend. W poniedziałek Polska świętuje rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej okazji, tradycyjnie już, specjalny marsz przejdzie ulicami Peterborough w niedzielę 10 listopada. Również w niedzielę Brytyjczycy obchodzą Remembrance Sunday i upamiętniają życie tych, którzy polegli w walce za swoją ojczyznę – zapraszamy na miejskie uroczystości. A oprócz tego będzie coś dla miłośników sportu i pań, chcących zmienić swoją garderobę.

Peterborough na weekend #74

pnw gl 74Fajerwerki, Halloween w stylu zombie, polskie wydarzenia i sport na najwyższym poziomie – tak w skrócie opisać można rozpoczynający się weekend w naszym mieście. Szczególnie serdecznie zapraszamy Was na największy w rejonie listopadowy pokaz fajerwerków, wcześniej znany pod nazwą Firework Fiesta, w tym roku – jako Firework Fantasia. Przy Peterborough Arena czeka nas wiele wybuchowych atrakcji.

Peterborough na weekend #73

pnw gl 73W ten weekend przychodzi czas na kolejne, siódme już celebrowanie święta światła Diwali w Peterborough. W naszym przeglądzie atrakcji soboty i niedzieli w mieście polecamy to bezpłatne wydarzenie, wypełnione tańcem i muzyką. A skoro o rytmach mowa, to uwzględniamy też nasze polskie, discopolowe we Flame Bar. A to nie koniec propozycji, zobaczcie sami.

Peterborough na weekend #72

pnw gl 72Jakimi dwoma słowami opisać rozpoczynający się właśnie weekend w Peterborough? Sport i zakupy. Przed nami dwie duże imprezy biegowe, z których jedna to renomowany półmaraton, a drugą stanowi rekreacyjne bieganie... po zmroku. Zakupy natomiast zrobimy na gigantycznej wyprzedaży ciuchów vintage i podczas car boot. Nie zabraknie też pewnego polskiego akcentu. Udanej soboty i niedzieli!

Peterborough na weekend #71

pnw gl 71Na co człowiek ma największą ochotę podczas chłodnych, jesiennych dni? Między innymi na coś pysznego i rozgrzewającego do jedzenia. Dobra wiadomość jest taka, że w ten weekend zapraszamy Was na polską jesienną kolację. A nie będzie to jedyne polskie wydarzenie w naszym mieście. Po szczegóły odsyłamy do naszego przeglądu sobotnio-niedzielnych imprez w Peterborough.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC