1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.4.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #51

pnw gl 51Spoglądając na listę weekendowych atrakcji w Peterborough, nie sposób nie zauważyć, że święta wielkanocne zbliżają się dużymi krokami. Stąd w przeglądzie propozycji na sobotę i niedzielę dużo świątecznych aktywności, polowań na jajka wielkanocne czy zabaw artystycznych utrzymanych w tej tamtyce. Ponadto zapraszamy na festiwal Świnki Peppy w kinie z okazji jej 15. urodzin oraz na pierwszą edycję Peterborough Marathon.

Peterborough na weekend #48

pnw gl 48Jak my lubimy takie weekendy, które wręcz uginają się od propozycji ciekawego spędzenia czasu. Wybraliśmy dla Was aż dziewięć, a wśród nich targi Baby & Toddler Show, jazdy testowe motorami Triumph, wyprawę do kina na kolejne seanse prześmiesznej polskiej komedii, wielkie i komputerowe okazje cenowe czy spotkanie fanów Harrego Pottera z aktorami filmowymi.

Peterborough na weekend #47

pnw gl 47W ten weekend w Peterborough będziemy się po prostu dobrze bawić. Na wyczekiwanych seansach komedii „Miszmasz czy Kogel Mogel 3” w kinie Showcase. W wesołym miasteczku, które pokochają najmłodsi i które dostarczy sporej dawki adrenaliny tym nieco starszym. Podczas kolejnego spotkania z filmem dla dzieci w Key Theatre – tym razem czeka nas trzecia część historii o tresowaniu smoka. No i oczywiście na zakupach – sklep Swarovski zaprasza na swoje oficjalne otwarcie. Udanego weekendu!

Peterborough na weekend #46

pnw gl 46Przed nami weekend obfitujący w ciekawe wydarzenia w Peterborough. Nasze miasto stanie się areną walk bokserskich. W kinie pooglądamy poczynania niezwykłych bohaterek filmu „Kobiety Mafii 2”. Poszerzymy swoje horyzonty odwiedzając meczety w ramach akcji #VisitMyMosque. Co jeszcze na nas czeka? Zapraszamy do przeczytania weekendowego przeglądu lokalnych imprez i wydarzeń.

Peterborough na weekend #45

pnw gl 45Obserwowanie gwiazd na niebie i spotkanie ze specjalistami od tego, co na niebie; ciąg dalszy przejażdżek z ulubioną przez dzieci niebieską ciuchcią, koncert polskiego rapera, rytmy drum and bass, a także nasza katedra w urokliwym i przepięknym blasku świec – między innymi te rzeczy będą nas bawić i zajmować w czasie weekendu. Zapraszamy na nasz przegląd najciekawszych atrakcji soboty i niedzieli w mieście.

Peterborough na weekend #44

pnw gl 44Przed nami weekend muzyką, jedzeniem i... adrenaliną płynący. Na pierwszy ogień idzie wydarzenie poświęcone samochodom i motorom wyścigowym przy Peterborough Arena. Będzie również wrestling, przejażdżka pociągiem ciągniętym przez ulubieńca dzieci, wieczór z pysznym jedzeniem oraz niedzielne leniuchowanie przy dźwiękach muzyki. Zapraszamy i życzymy udanego weekendu.

Peterborough na weekend #43

pnw gl 43Peterborough na weekend i do tańca, i do różańca. To tańca dlatego, że w sobotę będziemy mogli zobaczyć wyjątkowy pokaz burleski w Key Theatre. Dla odmiany, w tym samym dniu i o tej samej godzinie, w katedrze rozpocznie się koncert chóru, który wykona dla nas jedno z najsłynniejszych dzieł sakralnych. Dodatkowo, i w sobotę, i w niedzielę zapraszamy na pokaz polskiego filmu w kinie Showcase. A dzieciom przypominamy o cotygodniowym spotkaniu w klubie Lego. Udanego weekendu! 

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC