1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.12.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #36

pnw gl 36W ten weekend kontynuujemy wprowadzanie się w świąteczny nastrój. Znakomicie nam w tym posłuży koncert „Christmas Magic” w katedrze w Peterborough oraz wizyta na prawdziwym lodowisku Van Hage. Będziemy mogli się także trochę poruszać i wziąć udział w pokazowej lekcji zyskującej na popularności gry Rabble. A w sobotę wieczorem? Oczywiście impreza; zapraszamy tym razem do The Solstice na występ Jess Bays. 

Peterborough na weekend #35

pnw gl 35Dyskoteka dla maluchów, jarmark świąteczny w otoczeniu jednej z najpiękniejszych rezydencji ery elżbietańskiej, festiwal modelarstwa kolejowego oraz dwa świetne koncerty – te wydarzenia znalazły się w naszym przeglądzie weekendowych atrakcji w Peterborough. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i życzymy udanej soboty oraz niedzieli.

Peterborough na weekend #34

pnw gl 34Pierwszy weekend grudnia w Peterborough upłynie pod znakiem polskich wydarzeń. Po raz pierwszy w naszym mieście odbędzie się Polska Noc Kabaretowa z udziałem m.in.: Kabaretu Moralnego Niepokoju. Zapraszamy również na seanse filmu „Plagi Breslau” w kinie Showcase. A to nie koniec sobotnich i niedzielnych atrakcji – więcej szczegółów w naszym weekendowym przeglądzie.

Peterborough na weekend #33

pnw gl 33Gdyby ktoś nie wiedział, jaki obecnie mamy miesiąc, to patrząc na wybór wydarzeń i atrakcji tego weekendu w Peterborough – mógłby pomyśleć, że Boże Narodzenie trwa w najlepsze. Absolutnie wszystkie wybrane propozycje rozrywki miejskiej w sobotę i niedzielę są świąteczne, zatem nie pozostaje nam nic innego jak poddać się magii Świąt nieco wcześniej niż w grudniu. Zapraszamy i udanej zabawy!

Peterborough na weekend #31

pnw gl 31Czeka nas podniosły, patriotyczny weekend. W niedzielę Polska świętuje stulecie niepodległości. Z tej okazji specjalny marsz przejdzie ulicami Peterborough w sobotę 10 listopada. Również w niedzielę Brytyjczycy obchodzą Remembrance Sunday i upamiętniają setną rocznicę zakończenia I wojny światowej oraz dzień weteranów – zapraszamy więc na miejskie uroczystości. A oprócz tego będzie coś dla łakomczuchów i miłośników sportu.

 

Peterborough na weekend #30

pnw gl 30To będzie huczny i wybuchowy weekend – oczywiście za sprawą świętowanie Bonfire Night i pokazu fajerwerków. Podpowiemy Wam, gdzie w naszej okolicy najlepiej jest oglądać podniebne pirotechniczne widowiska. Oprócz tego zapraszamy an wielkie świąteczne testowanie zabawek, marsz żywych trupów, kulinarne spotkanie z dynią oraz zabawę w stylu disco polo i dance. Udanego weekendu!

Peterborough na weekend #29

pnw gl 29W ten weekend w Peterborough duużo imprez związanych z Halloween; potworna impreza w klubie nocnym, halloweenowa zabawa dla dzieci w Queensgate oraz mrożące krew w żyłach doświadczenie escape room. W centrum miasta świętować będziemy Diwali, pobawimy się na koncercie O.S.T.R. i przypomnimy sobie przygody Królewny Śnieżki.

 

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA
ABC