1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.8.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #65

pnw gl 65Kolejny sierpniowy weekend przed nami. Jak sprawić, żeby był udany? Mamy dla Was kilka pomysłów, zawartych w naszym zwyczajowym przeglądzie wydarzeń, imprez i atrakcji w Peterborough oraz okolicach. Będą motory, kino, taniec, pluskanie w wodzie i jeszcze inne, dodatkowe propozycje. Udanej soboty i niedzieli.

Peterborough na weekend #64

pnw gl 64Fani Minecraft, miłośnicy wodnej zabawy na dmuchańcach, chętni na karaibską zabawę wypełnioną rumem, tańcem oraz muzyką; dzieciaki chcące być rycerzami i księżniczkami, mole książkowe, konsumenci rumu i dżinu, a także wszyscy, którzy chcą na weekend po prostu dobrze się bawić – to dla Was w szczególności jest nasz dzisiejszy przegląd atrakcji soboty i niedzieli. Udanej rozrywki i odpoczynku! 

Peterborough na weekend #63

pnw gl 63aPierwszy weekend sierpnia upłynie w naszym mieście pod znakiem letniej zabawy. A będzie się w Peterborough działo; obok Bretton Water Park pojawi się wodny i dmuchany tor przeszkód, w centrum handlowym PE1 otworzy się rewelacyjny labirynt z mnóstwem atrakcji a przy New England Rec Ground pobawimy się wraz z artystami na Millfield Festival 2019. Udanego weekendu!

Peterborough na weekend #62

pnw gl 63Po tym, co ostatnio serwuje nam pogoda, przychodzi czas na chilloutowy weekend. Stąd w naszym przeglądzie sobotnich i niedzielnych wydarzeń brak ekstremalnych imprez – jest za to festiwal filmowy na świeżym powietrzu, niespieszna wyprzedaż bagażnikowa czy też fajna letnia rozrywka dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Udanego leniuchowania!

Peterborough na weekend #61

pnw gl 61Przed nami kolejny weekend wypełniony festiwalami i zabawą w naszym mieście. Na pierwszy ogień idą dwa dni z kulturą oraz kuchnią portugalską czyli Peterborough Portugese Festival. Czeka nas także Faith & Food Festival. Przejedziemy rowerowy tor przeszkód, posłuchamy chóru kobiecego śpiewającego w szczytnym celu i porobimy jeszcze kilka innych ciekawych rzeczy. Polecamy!

Peterborough na weekend #60

pnw gl 60W ten weekend nasze miasto czuje lato. Będzie więc kolejny weekendowy seans kinowy pod chmurką – tym razem zapraszamy na Bohemian Rhapsody. Będzie również zdrowe i inspirujące spacerowanie po Nene Park na bosaka. Pobawimy się na bezpłatnym letnim przyjęciu w jednym z centrów handlowych. I porobimy jeszcze kilka innych rzeczy, o których wspominamy w naszym przewodniku.

Peterborough na weekend #59

pnw gl 59Dla wielu udany weekend wiąże się z dobrą rozrywką, smacznym jedzeniem i ciekawym filmem – tak też będzie w najbliższą sobotę oraz niedzielę w Peterborough. Zaczniemy od dwóch wielkich festiwali; włoskiego w centrum miasta oraz święta dzielnicy Bretton. A zanim skończymy na pysznych pączkach, czekają nas jeszcze inne atrakcje. Zobaczcie sami:

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC