1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #44

pnw gl 44Przed nami weekend muzyką, jedzeniem i... adrenaliną płynący. Na pierwszy ogień idzie wydarzenie poświęcone samochodom i motorom wyścigowym przy Peterborough Arena. Będzie również wrestling, przejażdżka pociągiem ciągniętym przez ulubieńca dzieci, wieczór z pysznym jedzeniem oraz niedzielne leniuchowanie przy dźwiękach muzyki. Zapraszamy i życzymy udanego weekendu.

Peterborough na weekend #43

pnw gl 43Peterborough na weekend i do tańca, i do różańca. To tańca dlatego, że w sobotę będziemy mogli zobaczyć wyjątkowy pokaz burleski w Key Theatre. Dla odmiany, w tym samym dniu i o tej samej godzinie, w katedrze rozpocznie się koncert chóru, który wykona dla nas jedno z najsłynniejszych dzieł sakralnych. Dodatkowo, i w sobotę, i w niedzielę zapraszamy na pokaz polskiego filmu w kinie Showcase. A dzieciom przypominamy o cotygodniowym spotkaniu w klubie Lego. Udanego weekendu! 

Peterborough na weekend #42

pnw gl 42Po raz kolejny w Peterborough obchodzimy święto Katarzyny Aragońskiej – w ten weekend czeka nas szereg atrakcji związanych z tym wydarzeniem w centrum miasta, katedrze, bibliotece i muzeum. Ponadto przed nami nauka tańca high heels, polska zabawa karnawałowa, bingo na łodzi dla dorosłych oraz spacer po parku z przeuroczymi mopsami. Słowem; nie powinniśmy się nudzić w sobotę i niedzielę.

Peterborough na weekend #41

pnw gl 41W trzeci weekend stycznia w Peterborough polecamy aż dwa polskie wydarzenia. Po pierwsze; co powiecie na wyprawę do kina Showcase na seans pierwszego polskiego filmu o MMA? W sobotni wieczór czeka nas także impreza karnawałowa, podczas której możemy znaleźć miłość, przyjaźń czy dobrą zabawę. A to nie wszystkie atrakcje – zapraszamy do przeczytania o pozostałych i życzymy udanego weekendu!

Peterborough na weekend #40

pnw gl 140Nadchodzący weekend w Peterborough przyniesie wiele możliwości ciekawego spędzenia czasu. Zadowolone powinny być dzieci, które na jeden dzień staną się kierowcami. Wspólnie poświętujemy również dziesiąte urodziny Green Backyard. Czekają nas także targi ślubne, przejażdżka szynobusem oraz rodzinna zabawa klockami Lego. Udanej soboty i niedzieli!

Peterborough na weekend #39

pnw gl 39Pierwszy weekend nowego roku zapowiada się spokojnie. Nie znaczy to jednak, że nie będziemy mieli co robić. Przed nami sobotnia impreza w klubie przy Broadway w Peterborough, targi ślubne w przepięknej scenerii czy też szansa na zrobienie czegoś dobrego. Przypominamy, że to również ostatni weekend na skorzystanie z lodowiska Van Hage. Udanej soboty i niedzieli!

Peterborough na weekend #38

pnw gl 38Ostatni weekend 2018 roku upłynie pod znakiem niespiesznego oczekiwania na przyjście nowego roku. W sobotę czeka nas pierwsza impreza sylwestrowa w klubie The Solstice. Ciekawie zapowiada się przejażdżka pociągiem z parową lokomotywą. Będzie również trochę emocji sportowych oraz inne atrakcje. Zapraszamy!

 

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC