1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.6.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #56

pnw gl 56Festiwalami rozpoczynający się weekend w Peterborough stoi. I to nie byle jakimi. W samym centrum naszego miasta gości zaprosi Peterborough Heritage Festival, a w dzielnicy Orton Longueville przybyłych zabawiać będzie niezwykle popularny Festival on the Green. Tuż poza granicami Peterborough, propozycja dla tatusiów z okazji ich angielskiego święta w postaci Yaxley Vintage Festival. A to nie koniec atrakcji...

Peterborough na weekend #55

pnw gl 55Mamy pewność, że ten weekend w Peterborough będzie jednym z najciekawych w tym roku. Dlaczego? Ano dlatego, że do naszego miasta przyjeżdżają gwiazdy muzyczne: Craig David w towarzystwie Sigali, Nathana Dawe'a i Becky Hill. A dodatkowo czeka nas wyścig smoczych łodzi, próbowanie różnych sportów w parku centralnym, spotkanie z „żywymi” dinozaurami przy Embankment i plenerowy teatr akrobatyczny.

Peterborough na weekend #54

pnw gl 54Kolejny długi weekend przed nami! W sobotę świętujemy otwarcie Peterborough Lido i pluskamy się bezpłatnie w miejskich basenach. Bawimy się na koncercie Szpaka, popijamy gin w Charters, robimy zakupy na car boot i fundujemy dzieciom świetną zabawę w Peterborough One Retail Park. Co jeszcze? Przeczytajcie sami – zapraszamy.

Peterborough na weekend #53

pnw gl 53Bezsprzecznie tytuł najważniejszego wydarzenia tego weekendu w Peterborough przypada największemu w całym UK festiwalowi motorów na świeżym powietrzu. Warto się wybrać na imprezę, zwłaszcza że na miejscu czekają nas jazdy testowe, znani goście, wyczyny kaskaderskie i wyścigi na torze. Zapraszamy również na przegląd pozostałych atrakcji sobotnio-niedzielnych w naszym mieście.

Peterborough na weekend #52

pnw gl 52Jeden z największych i najpopularniejszych w naszym regionie festiwali właśnie rozpoczął swoją tegoroczną edycję. Warto w weekend odwiedzić Yaxley Festival i pobawić się przy dźwiękach znakomitej muzyki, zjeść coś dobrego i zapewnić dzieciom świetną rozrywkę. No chyba, że jest się fanem piłki nożnej – wtedy musowo do pubu na finał Premier League. Tak czy owak; życzymy udanego weekendu!

 

Peterborough na Majówkę 2019

majowka 2018Świętowanie polskiego dziedzictwa narodowego, festiwal ciężarówek, ryneczek dla wegan, mistrzostwa w tańcu ulicznym, skoki ze spadochronem, święto holi, spotkanie z maszynami rolniczymi, tulipfest. Dzieje się w majówkę w Peterborough. Przedstawiamy najciekawsze atrakcje.

Peterborough na weekend #51

pnw gl 51Spoglądając na listę weekendowych atrakcji w Peterborough, nie sposób nie zauważyć, że święta wielkanocne zbliżają się dużymi krokami. Stąd w przeglądzie propozycji na sobotę i niedzielę dużo świątecznych aktywności, polowań na jajka wielkanocne czy zabaw artystycznych utrzymanych w tej tamtyce. Ponadto zapraszamy na festiwal Świnki Peppy w kinie z okazji jej 15. urodzin oraz na pierwszą edycję Peterborough Marathon.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Transport/ Przeprowadzki/ Laweta FULLTANS SERVICE LTD.
ABC