1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 19.10.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #73

pnw gl 73W ten weekend przychodzi czas na kolejne, siódme już celebrowanie święta światła Diwali w Peterborough. W naszym przeglądzie atrakcji soboty i niedzieli w mieście polecamy to bezpłatne wydarzenie, wypełnione tańcem i muzyką. A skoro o rytmach mowa, to uwzględniamy też nasze polskie, discopolowe we Flame Bar. A to nie koniec propozycji, zobaczcie sami.

Peterborough na weekend #72

pnw gl 72Jakimi dwoma słowami opisać rozpoczynający się właśnie weekend w Peterborough? Sport i zakupy. Przed nami dwie duże imprezy biegowe, z których jedna to renomowany półmaraton, a drugą stanowi rekreacyjne bieganie... po zmroku. Zakupy natomiast zrobimy na gigantycznej wyprzedaży ciuchów vintage i podczas car boot. Nie zabraknie też pewnego polskiego akcentu. Udanej soboty i niedzieli!

Peterborough na weekend #71

pnw gl 71Na co człowiek ma największą ochotę podczas chłodnych, jesiennych dni? Między innymi na coś pysznego i rozgrzewającego do jedzenia. Dobra wiadomość jest taka, że w ten weekend zapraszamy Was na polską jesienną kolację. A nie będzie to jedyne polskie wydarzenie w naszym mieście. Po szczegóły odsyłamy do naszego przeglądu sobotnio-niedzielnych imprez w Peterborough.

Peterborough na weekend #70

pnw gl 70Przed nami weekend z powracającą i dobrze znaną atrakcją; ponownie w naszym mieście wielkie święto antyków – zapraszamy do Peterborough Arena, aby złowić niesamowite perełki z przeszłości. Podobna szansa zdarzy się w niedzielę na car boot w Itter Park. Zapraszamy również na imprezę z okazji otwarcia nowego klubu przy Broadway, na spotkanie z wielorybem i do wielkiego laboratorium.

Peterborough na weekend #69

pnw gl 69Fani Harry'ego Pottera – szykujcie się w ten weekend na wielkie święto i wydarzenie, które przybywa do naszego miasta. To samo weganie – na Was czeka wielkie targowisko w samym sercu Peterborough. Będzie również coś dla tych, którzy chcą rzucić palenie, poznać smaki z różnych zakątków świata czy też podnieść poziom swojej adrenaliny.

Peterborough na weekend #68

pnw gl 68Co to będzie za weekend! Przed nami m.in.: jedno z największych wydarzeń skupiających się wokół samochodów marki Land Rover. Będzie również szansa na spotkanie z kulturą i historią dzięki tegorocznej edycji Peterborough Heritage Days. Panowie umyją swoje auta w strażackiej myjni, a panie udadzą się na pokaz tańca erotycznego. Będzie się działo!

Peterborough na weekend #67

pnw gl 67Drugi weekend września zaoferuje kilka ciekawych wydarzeń w Peterborough. Niektóre z nich z polskim akcentem; seanse filmu „Polityka” Partyka Vegi czy wielka impreza disco polo. Będzie też jedno z ostatnich w tym sezonie kin plenerowych i napędzanych rowerami. A najmłodszych, którzy w przyszłości chcą być strażakami, policjantami czy ratownikami na pewno zainteresuje Emergency Services Day i szansa na spotkanie bohaterów dnia codziennego.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC