1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.4.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Otwarcie Peterborough Lido

peterborough lido 2016Już po raz osiemdziesiąty, a więc jubileuszowy, miejskie kąpielisko Peterborough Lido inauguruje kolejny sezon letni. Oficjalne otwarcie basenów nastąpi w sobotę, 28 maja, o godzinie 10.00. I jak zwykle, w tym dniu wstęp dla wszystkich mieszkańców miasta i gości jest bezpłatny. A to nie koniec atrakcji.

Podczas jesienno-zimowej przerwy w użytkowaniu, kąpielisko zostało odświeżone – na dzieci czeka nowa strefa do zabawy. Dorośli mogą natomiast zrelaksować się w kawiarni na świeżym powietrzu. Do dyspozycji wszystkich będą m.in.: 50-metrowy basen olimpijski i basen do nauki pływania z podgrzewaną wodą oraz brodzik dla najmłodszych.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że decyzją Vivacity czyli organizacji zarządzającej obiektami sportowo-rekreacyjnymi w naszym mieście, wszystkie dzieci poniżej 5. roku życia tego lata pływają w Lido bezpłatnie: http://www.peterboroughpl.com/aktualnosci/3380-bezplatne-plywanie-dla-maluchow-w-peterborough

W dniu otwarcia członkowie The City of Peterborough Swimming Club (COPS) oraz Peterborough Sub-Aqua Club dadzą popis swoich umiejętności, a po prezentacjach będą do dyspozycji osób chcących rozpocząć lub kontynuować przygodę z pływaniem czy nurkowaniem.

W sobotę, 28 maja, kąpielisko uhonoruje również pewną niezwykłą postać. Osobę, która przybyła do Peterborough w latach 40. ubiegłego wieku z Litwy, stając się popularną lokalną osobowością, między innymi dzięki biciu rekordów świata na rzecz potrzebujących i organizacji charytatywnych. O wiodącym niepowtarzalne życie, uwielbianym przez mieszkańców miasta ratowniku Peterborough Lido i człowieku o wielu talentach, Walterze Corneliusie, będzie od teraz przypominać wiatrowskaz, uwieczniający jeden z jego największych wyczynów – "lot" przez rzekę Nene.

W tym sezonie wstęp na kąpielisko kosztować będzie £5.80 od osoby dorosłej, £4.10 od dziecka i £16.50 za wejściówkę rodzinną.

Zapraszamy!

 

peterborough lido 2016 2

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC