1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.4.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Weekend 11-12 czerwca w Peterborough

EURO 2016 POLSKA 1W ten weekend wiele dzieje się w Peterborough; mamy dla Was propozycję muzyczną, sportową i rodzinno-festiwalową, ale zdajemy sobie sprawę, że na pierwszym miejscu jest teraz EURO 2016. Dobra wiadomość; w niedzielę obejrzymy w naszym mieście pierwsze grupowe zmagania biało-czerwonych, wcześniej polecamy też transmisję meczu Anglia – Rosja. Szczegóły w naszym artykule:

Zaczynamy jednak muzycznie; sławny brytyjski piosenkarz, muzyk i kompozytor, dawniej frontman Roxy Music oraz – nie przesadzimy, gdy stwierdzimy, że jeden z prekursorów nurtu new romantic czyli Bryan Ferry we własnej osobie, wystąpi w sobotę, 11 czerwca, w Burghley House. Bilety na to wydarzenie wciąż są dostępne na stronie: http://livepromotionsconcerts.co.uk/bryan-ferry-burghley/4591543902 i w cenie £39.50. Wejściówki będzie można również zakupić przed samym koncertem (koszt £45). Fani usłyszą takie hity wykonawcy, jak "Let's Stick Together", "Don't Stop the Dance" czy w końcu jego największy przebój:Czerwiec to ten czas w kalendarzu imprez miejskich, kiedy przychodzi pora na jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń w roku. Festiwal Smoczych Łodzi, Dragon Boat Festival, to uczta nie tylko dla ciała (wysiłek fizyczny w postaci wiosłowania), ale też i dla oka, ze względu na różnorodność kształtów, barw i ozdób łodzi. Całe wydarzenie polega na tym, że startują w nim różne załogi (w tym roku będzie ich 52) i ścigają się na wodnym odcinku 200 metrów. Wydarzenie, choć w naszym mieście zagości juz po raz osiemnasty, to po raz trzeci odbędzie się w Peterborough Rowing Lake (Thorpe Meadows, PE3 6LN). Wstęp dla publiczności bezpłatny. Obok sportowych atrakcji, również rozrywka rodzinna czyli wesołe miasteczko, zabawa z dmuchańcami czy stoiska z jedzeniem. Zabawa zaczyna się w sobotę, 11 czerwca o godzinie 10.00 – wyścigi łodzi potrwają do 17.00.

Nie można zapominać, że weekend to przede wszystkim EURO 2016 we Francji. I że w sobotę, reprezentacja Anglii rozegra swój pierwszy mecz, a jej przeciwnikiem będzie Rosja. Sportowe starcie w Marsylii zostało uznane za jeden z meczy podwyższonego ryzyka – miejmy nadzieję, że ogniście będzie również na murawie. Mecz Anglia vs Rosja najlepiej zobaczyć na wielkim ekranie, w równie wielkim namiocie i z kuflem czegoś zimnego do picia. I taką szansę otrzymają mieszkańcy Peterborough podczas dorocznego St Botolph Festival przy St Botolph Green (Oundle Road), gdzie jedną z atrakcji będzie właśnie gromadne oglądanie meczu na dużym ekranie. Jest to impreza biletowana; dorośli wchodzą za 5 funtów, a dzieci i młodzież poniżej 14. roku życia – za 3 funty. Start o godzinie 20.00. Po meczu na gości czeka dyskoteka, która trwać będzie do 23.00. Zapraszamy, bo to może być świetna rozgrzewka przed niedzielnym kibicowaniem biało-czerwonym. Więcej atrakcji w ramach festiwalu: http://www.botolphgreen.net/program.html


W niedzielę, 12 czerwca, oglądamy Polskę w piłkarskiej akcji!


Na nasz pierwszy mecz w fazie grupowej w rozgrywkach EURO 2016, gdy zmierzymy się z Irlandią Północną, zapraszamy nie gdzie indziej, jak do kina Showcase Peterborough (Boongate, Mallory Road, PE1 5AU). Transmisja kinowa od 16.40 – mecz zaczyna się o 17.00. WEJŚCIE JEST BEZPŁATNE, ale trzeba mieć bilet, o który można poprosić w kasie kina. Ilość wejściówek ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy! Na miejscu dostępne jedzenie i napoje do zakupienia.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC