1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Dolce vita w centrum Peterborough

italian festival 2016 1W nadchodzący weekend w naszym mieście już po raz ósmy zagości Peterborough Italian Festival. Święto wszystko, co włoskie, jest największym tego typu wydarzeniem w całym kraju. W tym roku gościem specjalnym będzie Carmelo Carnevale, prezydent stowarzyszenia włoskich kucharzy w UK i doskonały szef kuchni Aman Resorts.

Znakomity festiwalowy gość, nazywany często ambasadorem włoskiego smaku, który gotował w uznanych restauracjach londyńskich oraz rosyjskich, uraczy nas demonstracjami kulinarnymi zarówno w sobotę, 10 września, jak i w niedzielę, 11 września.

Peterborough Italian Festival odbędzie się jak zwykle w samym sercu Peterborough czyli na Cathedral Square i zostanie zorganizowany przez Italian Community Association, przy wsparciu urzędu miasta.

Dzięki włoskiemu ryneczkowi spróbujemy kuszących słodkich i wytrawnych smaków w postaci m.in. pizzy z pieca opalanego drewnem czy deserów domowej roboty. Dla dorosłych przewidziana jest degustacja win.

Na innych stoiskach handlowych zaopatrzymy się we włoskie makarony, tradycyjne lody, chleby, oliwy czy też ocet balsamiczny.

O rozrywkę dla dzieci zadba magik oraz osoba malująca twarze – najmłodsi będą również mogli wziąć udział w warsztatach artystycznych.

Na entuzjastów motoryzacji wystawa aut i motocykli; będzie coś od Ducati, Vespy czy Lambretty, a także możliwość zobaczenia Spidera firmy Fiat.

Publiczność podczas festiwalu otoczy muzyka i taniec w wykonaniu włoskich artystów.

Zapraszamy w weekend 10 – 11 września, w godzinach od 12.00 do 17.00.

 

italian festival 2016 plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC