1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.6.2018
  MT 170x200px(bedfordpl) accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Wystawa klasycznych aut w Peterborough

klasyczne samochody peterborough 2017Setki zabytkowych i klasycznych aut zbierze się w ten weekend (2 i 3 września) przy Embankment w Peterborough. Mieszkańcy miasta bedą mogli podziwiać ponad 500 pojazdów na tym niezwykłym wydarzeniu, organizowanym przez Peterborough City Council. Peterborough Classic and Vintage Vehicle Show odbędzie się już po raz czwarty i powoli staje się największą tego typu imprezą w East Anglia.

Przed zwiedzającymi zaprezentują się najróżniejsze pojazdy; począwszy od samochodów, przez motory, skutery, pojazdy dostawcze i rolnicze, na autobusach czy byłych pojazdach wojskowych kończąc. Zobaczymy takie marki, jak: Jaguar, Lotus, Chevrolet czy Alfa Romeo.

Na potrzeby imprezy przyjęto, że motoryzacyjne eksponaty mogą zostać wystawione tylko wtedy, jeśli zostały zarejestrowane do roku 2000.

Organizatorzy potwierdzają, że wiele aut, które mogliśmy podziwiać w przeszłości, powróci na wydarzenie – pojawi się także spora liczba nowych wystawców.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Na miejscu zastaniemy dodatkowo rozrywkę, stoiska handlowe oraz te z jedzeniem i piciem oraz atrakcje rodzinne.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Transport Przeprowadzki
ABC