1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 14.12.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough Zombie Walk 2017

zombie walk 2016Zbliża się Halloween a wraz z nim jedna z najbardziej spektakularnych i najstraszniejszych atrakcji w naszym mieście. Zombie Walk czyli przemarsz żywych trupów powraca już po raz siódmy do Peterborough. Zombie ponownie powstaną ze swoich grobów, aby przejść przez centrum, a swój marsz zakończyć podczas upiornej imprezy w Brewery Tap. Jak się jednak okaże - trup nie jest taki zły, jak go malują. Przebierańcy ponownie postanowili bowiem pomóc i zebrać pieniądze dla organizacji charytatywnych.

Zanim tłum w makabrycznych przebraniach ruszy w miasto, aby postraszyć przechodniów, spotka się przy barze Charters w sobotę, 28 października. Punktualnie o godzinie 16.00, na znak swojego lorda czyli najważniejszego zombie, tłum truposzy rozpocznie swoją wędrówkę przez centrum aż do mety czyli pubu Brewery Tap. Jeśli będziecie w tym czasie w okolicach Queensgate lub w pobliskich sklepach czy restauracjach – uważajcie! Marsz zombie to bardzo interaktywne przedsięwzięcie, a żywe trupy mogą zechcieć poprzebywać chwilę w Waszym towarzystwie.

Jeśli się natomiast nie boicie, a wręcz chcielibyście dołączyć do hordy zombie, to wystarczy przebrać się za upiorną postać i pojawić w wyznaczonym miejscu w sobotę.

Na mecie dla uczestników marszu szykuje się świetne afterparty w Brewery Tap. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz hospicjum w Peterborough. Na miejscu potworna muzyka, straszna rozrywka, konkurs na najupiorniejsze przebranie czy też koszmarna loteria. Zapraszamy!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC