1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.1.2018
fizjoterapia 170x200MT 170x200px(bedfordpl) jumaro 2017 BANER ODSZKODOWANIA  ZigZag-Baner    sat montaz
anteny ulotkapolbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Testowanie zabawek w Queensgate

testowanie zabawe queensgate 2017Uwaga dzieci i rodzice! W ten weekend centrum handlowe Queensgate w Peterborough da Wam przedsmak świąt. Na sobotę i niedzielę zaplanowano bowiem wielkie i – co najważniejsze – zupełnie darmowe, testowanie prezentów świątecznych w postaci zabawek przez najmłodszych!

Wydarzenie odbędzie się w North Square. To właśnie tam dzieciaki poczują się jak prawdziwi pomocnicy świętego Mikołaja; bawiąc się, testując, próbując a na koniec oceniając produkty. W ten sposób powstanie lista dziesięciu najlepszych zabawek 2017 roku – te i pozostałe zakupić będzie można przed Bożym Narodzeniem m.in. w sklepach John Lewis, Menkind, Game, Argos oraz Tiger w Queensgate.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, wielkie testowanie rozpocznie się o godzinie 11:00. Zabawa trwać będzie w półgodzinnych sesjach aż do godziny 17:00. Ilość dzieci, mogących brać udział w każdej sesji, jest ograniczona do 20. Pozwoli to na swobodne testowanie gadżetów, a także da pewność, że wszystkie dzieci w ciągu dwóch dni otrzymają możliwość wejścia do świątecznej, magicznej krainy zabawek.

I jeszcze dodatkowa atrakcja. Na imprezę przybędą ulubione bohaterki bajek, m.in. Kopciuszek i Dzwoneczek.

Organizatorzy wydarzenia zapraszają dzieci w każdym wieku.

testowanie zabawe queensgate 2017 slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC